REKLAMA

Wczoraj ligowe mecze rozgrywały wszystkie jaworznickie drużyny. Zapraszamy zatem na ligowy kalejdoskop.

0:2 przegrała Victoria swoje wczorajsze spotkanie z drużyną z Chorzowa. Bramki dla gości padły w 27 i 68 minucie. Choć mecz był bardzo wyrównany, to Wyzwolenie wyjechało z Jaworzna z 3 punktami. Niestety swój kolejny mecz przegrała Ciężkowianka spotykając się w derbach Jaworzna z Górnikiem. Całość spotkania rozstrzygnęła się już w pierwszej połowie. Pierwszą bramkę dla górników zdobył około 12 minuty Wyka a w okolicach 30 minuty Niedzielski. W drugiej połowie Ciężkowianka umieściła piłkę w bramce, jednak gol nie został uznany z powodu spalonego.
W sobotnim meczu Szczakowianka Jaworzno, pokonała aż 6:1 zespół Kolejarza 24 Katowice. Bramki w spotkaniu zdobyli: dwukrotnie Paweł Sermak, trzykrotnie Kamil Głośny oraz jednokrotnie Mariusz Rejdych. Zwycięstwo umocniło drugie miejsce Szczakowianki w tabeli. Na wyjeździe bardzo ładny mecz rozegrała Zgoda Byczyna pokonując Przemszę Okradzionów 0:2. Pierwsza bramka padła już w 18 minucie a jej zdobywcą był Bujakiewicz, niestety nie została uznana z powodu spalonego. W 34 minucie po dośrodkowaniu Bujakiewicza, Śliwiński strzela do pustej bramki. Druga połowa to również kilka ładnych akcji Zgody i druga bramka, którą w 47 minucie zdobywa Zieliński. Kolejne z rzędu zwycięstwo pokazuje iż sprawy kadrowe w drużynie zostały dopracowane a Zgoda po raz kolejny pokazała na co ją stać.
Wyniki:
Victoria Jaworzno – Wyzwolenie Chorzów 0:2 (0:1)
Ciężkowianka Jaworzno – Górnik Jaworzno 0:2 (0:2)
Kolejarz 24 Katowice – Szczakowianka Jaworzno 1:6 (1:3)
Przemsza Okradzionów – Zgoda Byczyna 0:2 (0:1)

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

[hana-flv-player video=”http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0f/15.flv” height=”auto” description=”” player=”2″ autoload=”true” autoplay=”false” loop=”false” autorewind=”true” splashimage=”http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/0f/15.jpg” /]
- REKLAMA -

Zewnętrzne linki