REKLAMA

Mieszkańcy Góry Piasku, Długoszyna, Ciężkowic i Pieczysk, którzy zdecydowali się na budowę przyłącza kanalizacyjnego mają czas do końca stycznia aby podpisać umowę w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji i uzyskać 95% dofinansowanie z Urzędu Miasta i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W siedzibie MPWiKu swoje deklaracje złożyło już blisko 600 osób. W ciągu najbliższych dwóch tygodni będzie jeszcze czas na zapoznanie się z warunkami umowy i złożenie podpisu.

MPWiK do końca 2013 roku wybuduje ok. 3 tysiące przyłączy kanalizacyjnych. Jak na pierwsze miesiące zainteresowanie mieszkańców projektem jest duże – podsumowuje Sławomir Grucel i przypomina o zbliżającym się terminie podpisywania umów. Mieszkańcy, którzy już się zdecydowali wychodzą z założenia, że najwyższy czas zacząć żyć w cywilizowanym świecie.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

[hana-flv-player video=”http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/30/c7.flv” height=”auto” description=”” player=”2″ autoload=”true” autoplay=”false” loop=”false” autorewind=”true” splashimage=”http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/30/c7.jpg” /]
- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement