REKLAMA

26 dzień maja wszyscy doskonale znają. Jest to szczególna data, gdyż w tym dniu święto mają nasze kochane mamy. Miłość i szacunek do swoich mam doskonale pokazały w programie artystycznym przedszkolaki.

Trzeba pogratulować odwagi dzielnym maluchom, gdyż wystąpiły ze swoim programem artystycznym przed całą salą rodziców. Był to zapewne ich pierwszy występ przed publicznością i kamerami.

Dodatkowo piosenki śpiewane przez dzieci były w języku angielskim. Na twarzach rodziców było widać ciągły uśmiech i zachwyt z występów ich pociech. Natomiast u przedszkolaków zadowolenie z tego jak radośnie widownia przyjęła przedstawienie.

Wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego, a przedszkolu Zaczarowany domek dalszych tak interesujących i edukacyjnych występów.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

[hana-flv-player video=”http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/39/7b.flv” height=”auto” description=”” player=”2″ autoload=”true” autoplay=”false” loop=”false” autorewind=”true” splashimage=”http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/39/7b.jpg” /]
- REKLAMA -

Zewnętrzne linki