REKLAMA

Trzeci raz w Domu Kultury w Jeleniu spotkali się fani mocnego brzmienia. Jeleń Rockz Fest rozwija się z roku na rok i przyciąga coraz większą ilość słuchaczy. W sobotę na scenie zaprezentowało się pięć zespołów. Po raz kolejny młodzi ludzie udowodnili, że w Jaworznie jest zapotrzebowanie na muzykę rockową i od trzech lat konsekwentnie przyczyniają się do jej rozwoju w mieście.

Jako pierwsi na scenie wystąpili muzycy z Too Many Questions. Następnie pojawiła się grupa Jerry’s Fingers, sześcioosobowa formacja z Jaworzna. Muzycy czerpią inspiracje z chicagowskiego bluesa oraz takich odmian jak: Boogie Blues, West Coast Blues, Jump Blues czy Rock&Roll.

Jako trzeci zagrał również jaworznicki zespół, Mandat, w skład którego wchodzą: Młody, Peron, Jabol, Mikołaj i Jurak. Zespół istnieje od 2006 roku i do teraz zagrał kilkadziesiąt koncertów w całym kraju. Młodzi muzycy na scenie zagrali między innymi specyficzny cover znanego utworu grupy Kult – Mieszkam w Polsce.

Przed gwiazdą wieczoru wystąpił T-rust, który istnieje od 2007 roku. Przez kilka lat skład zespołu nieco się zmieniał, ale jak mówią sami muzycy – chcą ciągle iść do przodu, aby dotrzeć do umysłów słuchaczy, dusz i serc, wrażliwych na rockowe doznania.

Punktualnie o 21 wystąpił długo wyczekiwany zespół Animations, który w Jaworznie nie koncertował już od ponad roku. Ostatni raz muzyków mogliśmy posłuchać w trakcie 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzycy cały czas promują swoją płytę Private Ghetto, która została ciepło przyjęta wśród fanów mocnego brzmienia. I to właśnie tego albumu mogli posłuchać uczestnicy Jeleń Rockz Fest na żywo.

Tym samym trzecia edycja Jeleń Rockz Fest przeszła do historii. Ciekawe, czym zaskoczą nas organizatorzy za rok?

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki