REKLAMA

Portal jaw.pl w obecnej formie przechodzi do historii. Dziękujemy wiernym czytelnikom za odwiedziny naszej strony. W środę 19 lutego zaproponujemy Państwu nową odsłonę portalu jaw.pl. Zbudowaną na nowocześniejszym systemie, który pozwoli na prezentowanie treści w lepszej jakości oraz na korzystanie z nowoczesnych narzędzi budujących społeczeństwo obywatelskie.

Zmiany możliwe są dzięki zaangażowaniu programistów z firmy ART-COM Sp. z o.o., którzy przenieśli całą dotychczasową bazę tekstów i materiałów z aktualnego jaw.pl na nowy serwer. Dzięki temu, zostanie zachowana chronologiczna ciągłość publikowanych wiadomości. Konta użytkowników pozostaną te same. Logowanie odbywać się będzie również na tych samych zasadach.

Zmiany organizacyjne polegać będą również na rozdzieleniu funkcji na osobne strony. Forum jaw.pl zostanie rozdzielone. Stare komentarze do artykułów będą widoczne tylko na forum – pod artykułem znajduje się link do tematu, a nowe komentarze dostępne będą tylko na nowej stronie. Logowanie do forum i jaw.pl będzie zintegrowane.

W przyszłości zostanie zlikwidowana darmowa poczta w domenie poczta.jaw.pl. Portal nie będzie dłużej oferował kont pocztowych, natomiast obecna poczta użytkowników z adresami e-mail zawierającymi @poczta.jaw.pl będzie działała przez okres przejściowy, po czym będzie wyłączona, a przesyłki będą przekierowywane na adres podany podczas rejestracji konta.
Prosimy zatem o przepisanie własnej książki adresowej z poczty, ponieważ te dane zostaną utracone.

Termin tej zmiany zostanie podany wcześniej do wiadomości, tak aby każdy mógł zdecydować, czy rezygnuje z poczty całkowicie, czy też chce aby dotychczasowy adres e-mail przekierowywał pocztę na inny, zewnętrzny adres e-mail.

Wprowadzone zmiany, pozwolą w przyszłości łatwiej rozbudowywać portal, oraz częściej go modernizować. Mamy nadzieję, iż nowa odsłona jaw.pl przypadnie Państwu do gustu.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki