REKLAMA

Spółdzielcy ze spółdzielni mieszkaniowych na Śląsku spotkali się w Katowicach aby rozmawiać o zamiarach wprowadzenia nowej ustawy ingerującej w spółdzielcze prawa.

Wyrazili swoje zaniepokojenie chęcią wprowadzenia zmian, które w ich przekonaniu nie wprowadzą nic dobrego.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

6 KOMENTARZE

      • No co Ty bidoku, masz dzisiaj dyżur?:-) Widzisz Grischam dla Was pisorów jeśli in­ny człowiek zro­bi Wam coś złego, uważacie to za złość i cham­stwo. Jeśli Wy zro­bicie człowieko­wi coś złego, uważacie to za sprawiedliwość;-)

        • i tu błąd, nie jestem za programem PIS, PO, SLD, etc, mągę się w kilku kwestiach założeniach owych partii podpisać. Lokalnie jestem za rozwojem i ekspansją miasta – tyle i aż tyle – nie jestem politykiem, a wręcz stronię od polityki. Jeśli tego nie widać, cóż chorobliwa niechęć do miasta zaślepia cię. Dlatego jeszcze bardziej podtrzymuję swoje stanowisko co do twej nieszczególnie rozwiniętej idei, która tobą pomiata jak żyda po pustym sklepie.

  1. Maximusie, ten chłam INP-nowski potępi w czambuł wszystkich i wszystko,wyprze się własnej rodziny.Tak są uczeni. Bagno wychodzi z nich przez słomę w butach. Ale to już niedługo.Wybory za pasem.Z satysfakcją będziemy patrzeć jak będą włazić nowemu Prezydentowi do d… .Zaręczam Ci,że ten nowy wy….ra ich w najbliższym kiblu,a my za pomocą programu śledzenia kupy( w końcu kasa i tak wydana) będziemy wiedzieć czy aby na pewno spłynęli na zawsze. Czego im szczerze życzę.Pozdrawiam