Perspektywa życia w zdrowiu jest kusząca. Dzięki BEZPŁATNYM zabiegom leczniczym oferowanym w siedzibie firmy CERAGEM NEFRYT w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 5 – sami możemy się przekonać, jak to działa i jakie przynosi efekty.Ceragem Logo

Zabiegi odbywają się za pomocą urządzenia CERAGEM VE, które posiada europejski certyfikat sprzętu medycznego.  Każdy zabieg trwa ok. 40 minut. Twórcy urządzenia wywodzący się z południowo-koreańskiego koncernu Samsung – konstruując je, chcieli, aby każdy cierpiący na dolegliwości odkręgosłupowe lub każdy, kto poważnie traktuje swoje zdrowie mógł korzystać z tego dobrodziejstwa także w domowym zaciszu, bez konieczności wychodzenia z domu.
Zabiegi lecznicze na urządzeniu CERAGEM pomagają w bardzo wielu dolegliwościach, za które w większości odpowiadają zwyrodnienia kręgosłupa. Zabiegi są bardzo bezpieczne, nieinwazyjne i nie dają żadnych negatywnych skutków ubocznych, co zostało potwierdzone w wielu badaniach klinicznych i w codziennej wieloletniej praktyce. A najlepszym dowodem są relacje zadowolonych gości:

REKLAMA

Kasia PłocicaPani Katarzyna Płocica: na zabiegi do firmy CERAGEM trafiłam ponad trzy miesiące temu, a to z powodu problemów, jakie miałam z samodzielnym poruszaniem się. Zanim jednak tutaj trafiłam, przez około dwa miesiące przyjmowałam ogromną ilość środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych – wszystko bez efektów. Potworny ból: prawego pośladka, biodra, uda i dalej aż do kostki uniemożliwiał chodzenie. Miałam ogromne problemy, aby wejść po schodach, a w dodatku zaczęłam „powłóczyć” nogą. Znalazłam się w sytuacji wręcz beznadziejnej. Do zabiegów w firmie Ceragem zachęciła mnie siostra, której zabiegi bardzo pomagały. Już dosłownie po kilku sesjach ostry ból ustąpił, chodzenie nie sprawiało takich kłopotów i z każdym kolejnym zabiegiem było coraz lepiej i tak jest do dzisiaj. Dodatkowo ustąpiły bóle odcinka piersiowego, pozbyłam się problemów ze spaniem, nastąpiła poprawa samopoczucia, mam więcej energii do życia, a przede wszystkim dzięki zabiegom na Ceragemie mogłam powrócić do aktywności fizycznej. Zabiegi są bardzo bezpieczne, ponieważ urządzenie posiada certyfikat sprzętu medycznego. Pragnę podkreślić zaangażowanie właścicieli firmy, a przede wszystkim opiekę pani Małgosi i Kasi. Na uwagę zasługują prelekcje, które odbywają się każdorazowo przed wejściem na masaż i stanowią wyczerpującą informację o wykonywanych tu zabiegach. Ważna jest łatwość dostępu do zabiegów, dobra lokalizacja, bliskość przystanku autobusowego, a dla gości zmotoryzowanych duży parking. Zabiegi w znaczący i zdecydowany sposób poprawiły jakość i komfort mojego życia.

Krystyna łatkaPani Krystyna Łatka: do Ceragem przyszłam z końcem sierpnia 2013 roku, miałam potworne bóle całego kręgosłupa. Najbardziej uciążliwe były zawroty głowy, dodatkowo szumy w uszach, ciągły ból i bardzo złe samopoczucie. Funkcjonowałam jak stary, zniedołężniały człowiek. Zażywałam bardzo często tabletki przeciwbólowe. Pierwszy zabieg był dla mnie bardzo bolesny, tak było przez pierwszych kilka zabiegów, musiałam się wręcz unosić, nie byłam w stanie normalnie przyjąć zabiegu. Bardzo długo czekałam na efekty. Myślałam nawet, że nic tu po mnie. Dopiero po trzech miesiącach regularnych zabiegów poczułam ulgę. Najpierw zmniejszył się ból głowy, potem ustąpiły zawroty, pozbyłam się również szumu w uszach. Powrót do zdrowia następował malutkimi kroczkami. Mam niesamowicie sfatygowany i schorowany kręgosłup i mimo, że próbowałam bardzo wielu innych metod leczenia, nic nie dawało efektów. Wyglądałam jak „cień”, byłam potwornie zmęczona ciągłym bólem i brakiem nadziei na polepszenie. Kiedy dowiedziałam się od koleżanki o zabiegach w Ceragemie, od razu przyszłam. Kiedy zrobiłam przerwę w zabiegach- niestety dolegliwości zaczęły powracać, więc wróciłam do Ceragemu. Teraz czuję się doskonale, ustąpiły zawroty głowy, nie mam bólów kręgosłupa, a przede wszystkim nie zażywam żadnych tabletek przeciwbólowych. Mogę się zginać, sprzątać, nawet tańczyć. Teraz wiem jak dbać o swój kręgosłup, a to dzięki prelekcjom w Ceragemie. To jest fantastyczne! Lepiej śpię, mam więcej energii i chęci do życia, potrafię się skupić nad tym co robię, przedtem myślałam tylko o bólu. Poprawę zauważył mój mąż, który widzi moją chęć do życia. Czuję się jak nowo narodzona. To jest REWELACJA!

Więcej informacji można znaleźć na: http://www.ceragem.slask.pl/

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Ok. 🙂 W związku z tym, że w dzisiejszych czasach ZA DARMO to nawet w …ę się nie dostanie to mam pytanie kto pokrywa koszty tych masaży? NFZ czy może jakaś fundacja? 🙂 Czy masaże są darmowe a olejki do masażu trzeba zakupić? Gdzie tkwi haczyk?