REKLAMA

Senator Bogusław Śmigielski, który ubiegał się o fotel prezydenta miasta podziękował wszystkim wyborcom za oddane na niego głosy. Śmigielski uzyskał w drugiej turze wyborów ponad 42% głosów. Głosowało na niego 10 890 osób. Jednocześnie senator podkreślił, że Platforma Obywatelska nadal będzie działać na rzecz miasta. Komentarza na temat wyborów odmówił prezydent Paweł Silbert.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

85 KOMENTARZE

 1. Na dobry początek tygodnia przypowieść o hodowcy gołębi:
  Do pewnego hodowcy zastukał klient. Klient z wyższych sfer. Złotousty mąż zaufania.
  – Sprzedaj mi szanowny hodowco 70 gołębi – powiedział.
  Hodowca się zgodził, ustalił cenę i przyjął pieniądze. Zadowolony z transakcji powiedział do nowego partnera w interesach:
  – Idź do gołębnika i wybierz sobie 70 gołębi jakie ci się spodobają.
  Klient poszedł, wybrał 250 gołębi, załadował do samochodu i nic nie mówiąc odjechał.
  Morał?
  Wzniosłe frazesy nie zawsze stanowią o uczciwości w biznesie.
  Ale co ja tam wiem o gołębiach… 😉

   • Tyle, że nie ma już właściwie po co zniechęcać. Jest już po wyborach samorządowych. W przyszłych wyborach parlamentarnych będziemy co najwyżej mówić o „kończącym karierę polityczną senatorze”. 🙂 W końcu jak ktoś gdzieś napisał został on we własnym mieście pokonany przez zwykłego mazutowego. Tyle partyjnej kasy wywalone w błoto… Za roczek pozamiata na Wiejskiej KNP. 🙂

    • Można mi wiele zarzucić, ale mazutowym go nie nazwałem! W hodowli osiągnąłem szczyty, pora uciec od tej monotonii:-)) Może poprzyglądam wam się z bliska, jak rządzicie miastem – uporu i konsekwencji w tym przyglądaniu mi zapewne nie braknie, więc zapowiadają się ciekawe 4 lata:-)))

     Co Ty na to Sterczałytetryku na takiego obserwatora?;-)

     • 4 lata? ciekawie bedzie juz za rok, jak pojawi sie wiecej tlustych kocurow spadochrnoniarzy z PO. W tym roku jeden wyladowal, drugi sie rozbil. Teraz bedzie lizal rany, by sprobowac wyladowac jeszcze raz w przyszlym roku. Na bank nie wroci do tego co robil wczesniej. Jak sie posel utrzyma, to pewnie cos dla niego skapnie

     • Tu patrzmy Gunnerku na Jaworzno:-)) Śląsk zostaw, skup się na Jaworznie – na mieście 7 rynków i 50 hipermarketów:-))

     • No co panie Boroński? Prawdą jest, że zarabiasz pan pieniądze w GPW jak na mieście opowiadają?
      Ostrzegam, że póki nie napiszesz pan tu prawdziwej odpowiedzi na to pytanie, to będzie tu zadawane. Więc jak – tak czy nie?

     • Ale w programie pana prezydenta, było miasto 7 rynków?;-) Więc na Gigancie już się szykujemy na rynek – a może by tak parkingi nam dołożył Gunnerku?;-) Starliśmy się 10 lat – wiem, ze to trochu mało – ale gdybyś tak się wstawił?;-)

 2. Wstyd i żenada P. Boroński – zasady „fair play” odnoszą się między innymi do hasła „że trzeba umieć przegrywać” – jakoś mi to do Pana nie pasuje – od samego początku jakbym „koniowi klapki założył” tylko do przodu i „wio” już bez „wiśta”. Ale to już nie o to chodzi że Jest Pan najprawdopodobniej ………..m. Tylko że jak znam konie to swój honor mają. Zejdź Pan ze sceny chyba że zaśpiewasz Pan chórek dla słynnego już nagrania „Straszny Dwór”, który ma mieć premierę już w styczniu w Multikinie. Chętnie obejrzę i jak Pan pokaże takie umiejętności aktorskie zwłaszcza do kina: HORROR jak SENIOR MATYSIK to k-wa obejrzę.

 3. Mam kandydata na nastepne wybory samorzadowe w 2018r.
  Moj ulubienie i ulubieniec wasz w szczegolnosci
  ‚lejdis end gentleman’ JOZEF MATYSIK VS PAWEL SILBERT
  Jozku w tobie jest nadzieja zeby zylo nam sie lepiej w naszym miescie
  JA i moja rodzina daje ci pewne poparcie na wyborach samorzadowych glos masz pewny odemnie i nie tylko
  JOZEK PREZYDENT JA WO RZNA
  JOZEJ JOZEF JOZEF PREZYDENT PREZYDENT PREZYDENT JAWORZNA JAWORZNA JAWORZNA
  JUZIU daj znac mi na poczte na jaw.pl czy bedziesz kandynowal na prezedynta
  Biore kampanie twoja na moje bary i za moja kase wystartujesz w wyborach

     • MAKSIMUS ZA TO WBIJANIE ZĘBÓW W TYNK ZA 1950 TO JA CI WYGARNĘ JAK CIE NA ULICY SPOTKAM, OJ WYGARNĘ!!! A I DZIAŁKOWCY PEWNIE SWOJE POWIEDZĄ!!!

     • Czekam z niecierpliwościom – mogę się sam wstawić na to ‚wygarnięcie’?;-) Byłoby szybciej:-))
      Odżyły wam tyłeczki, odżyły…:-))

     • „ODŻYŁY NAM TYŁECZKI”? MNIE NIC NIE MUSIAŁO ODŻYWAĆ!!! JA SIĘ PO PROSTU ZDENERWOWAŁAM TWOIMI SŁOWAMI I NIE MAM ZAMIARU TEGO UKRYWAĆ PANIE MAKSIMUS!!!!

      NIE MAM W ZWYCZAJU PRZYJMOWAĆ W SWOIM DOMU LUDZI WĄTPLIWEJ REPUTACJI ALE JEŚLI SPOTKAM CIĘ NA MIEŚCIE TO WYGARNĘ! MASZ SŁOWO WK .. KOBIETY!!!

     • @Agnison
      Ale ty jeszcze nie jesteś kobietom Agnison – zapominasz, ze ja lekcję odrobiłem dawno temu?;-)

     • Wiesz Maksimusie lata mi, czy wierzysz, czy nie wierzysz, że jestem kobietą. Jak się spotkamy sam się przekonasz. W tej chili mogę tylko zaręczyć, że lekcji w ogóle nie odrabiałeś i brzydko mówiąc po prostu pieprzysz.

      PS a „kobietom” na pewno nie jestem.

 4. Dziekuję. Że pan się jednak grzecznie przyznał. Troll Boroński dostał synekurę w spółce samorządu województwa – Górnośląskim Przedsiębiorstwie Wodociągowym. Może pan napisze jeszcze w jakim trybie został pan doradcą prezesa?

  I po co publiczna spółka daje panu dorabiać?

   • Ależ panie Borońki – kto panu załatwił synekurkę. Niech pan napisze. 🙂 Przecież nie dostaje się TAKIEJ pracy przychodząc z ulicy. I niech pan opowie na czym polega doradzanie prezesowi w sprawach związkowych? Ja tylko pytam.

    Bo wyczytałem, że prezesem, któremu pan doradza w GPW jest jednocześnie pełnomocnik wyborczy jaworznickiej PO, ten sam który prowadził konwencje senatora Śmigielskiego. Panie Boroński, niech pan nie kończy pasjonującej ze mną rozmowy 😀

    • To powinien pan wiedzieć, ze opracowałem dla GPW, program zmian systemu wynagradzania?! Wie pan?! Ze szczególnie uwzględniłem nagrody jubileuszowe – zaproponowałem zmiany zapisów w ZUPZP?;-) Zmiany, które przyniosą spółce oszczędności?;-) Pańscy kolesie z Solidarności nie dostarczyli panu danych?! Nie wynieśli dokumentów ze spółki?!

     Pewnie zapomnieli tez panu nadmienić, ze to bardzo korzystne rozwiązanie dla Spółki, ale również dla pracowników GPW?;-) Zapomnieli?;-) Uważa pan siebie za mądrego człowieka a innych za głupców?!

     • Panie Boroński – ale pan teraz nabredził – Spółka wyda wmniej pieniędzy na wynagrodzenia i nagrody, a dla pracowników będzie to bardziej korzystne? Rozumiem, ze pracownicy dostaną więcej… mimo, że Spółka wyda mniej. Powinien to pan opatentować

     • Nie, to pan bredzi ! Ja z panem nie dyskutuje o drogach, bo się na tym nie znam!
      Więc daruj pan sobie oceny – bo tak naprawdę nie masz pan pojęcia o co chodzi! Dowiedzieliście się o sprawie od związków z którymi się spotkałem! Od Solidarności! Solidarność, która miała przygotować swoje rozwiązania! Gdyby moje rozwiązania nie były korzystne dla 1000 załogi, strona ZUPZP (związkowcy) nie zgodzą się na zmiany – to chyba zrozumiałe?!

     • P.S.
      Dodam, ze wzbudziłem kontrowersje – niejednokrotnie, najprostsze rozwiązania, są najtrudniejsze do zauważenia lub odkrycia! Nie biorę pieniędzy na nic, pisałem o tym kilka miesięcy temu!!! Specjaliści ze Śląsko Dąbrowskiej mieli przygotować swoje rozwiązania, chciałbym je zobaczyć?;-))

     • Rozumiem, że istotą pana doradzania jest to, by oszczędnosci spółki na pensjach, premiach i nagrodach załogi uznała ona za korzystne dla siebie. Ale z pana magik jest! I oni to kupili?

      I czy to nie jest ta sama spółka z której wyprowadzono dzisiątki milionów złotych w związku z aferą Kolei Śląskich i nie wiadomo co się z tymi milionami stało? Czy to nie jest przypadkiem ta sama spółka, która była inwestorem zastępczym na budowie Stadionu Śląskiego? Rozumiem, że musiał pan po tym pomagać spółce robić oszczędności na pracownikach?

      Czy doradza pan wciąż prezesowi? Pytam jak związkowiec Solidarności związkowca Kontry

     • Insynuuje pan, nie mam pojęcia co i z kim spółka robiła – nie wolno mi zdradzać szczegółów! Sam fakt, ze o tym napisałem uważam za popełniony błąd! To nie pierwsza moja taka praca na rzecz podmiotu!
      Zależy panu na jednym, by mnie uciszyć – by mógł pan spokojnie świętować zwycięstwo;-)

     • Pracuję w płacach. Jedyną możliwością takich oszczędności dla zakładu z równoczesnym „skorzystaniem przez ludzi na wynagrodzeniu” jest ich wysiudanie z części etatu na umowę o współpracy, przy czym na etacie muszą pozostać na minimalnym by z działalności nie trzeba było odprowadzać składek na ub.społeczne. Innych rozwiązań nie ma by zyskały dwie strony. Więc znów ktoś plecie….

     • No więc ja bym cie nie zatrudnił – poczytaj uważnie o czym napisałem płac-owcu:-))

     • Ja insynuuje? Ja się tylko pytam.

      Więc załoga kupiła to doradzanie? Po czyjej był pan wówczas stronie? Załogi czy zarządu?

     • Podtekst pańskich słów zrozumiałem na samym początku:-)) To, ze znam się z p. Michałem, nie świadczy, ze to ja pytam…;-) Raczej odwrotnie!
      Dobranoc!

     • Art, masz rację – trochę się naoglądałem PO w działaniu 🙂 W Jaworznie też.

     • Panie Boroński, znał pan p. Michała, czyli on panu naopowidał na mieście? Ja tylko pytam.

      Jak pana nie będzie już dziś, to odpytam pana jutro. I nie wywinie się pan od odpowiedzi. Obiecuję 😀

     • Maksimus ja Cie nie prosiłam żebyś mnie zatrudniał, więc daruj sobie kogo byś zatrudnił a kogo nie bo praca w gołębniku mnie nie interesuje. Ale mam prośbę, odrób w końcu zadanie i poczytaj sobie w internecie o Panu Krzysztofie Wołczeckim. Uwierz mi, przy nim nie można o Tobie nawet mówić jako o „cienkim Bolku”. Ten Pan to fachowiec w swojej dziedzinie i jeśli coś mówi to mówi. I jeśli on wskazuje, że to jeden z nielicznych sposobów to tak jest! Chyba, że nawciskałeś ludziom do umów o prace 50% kup ale to nie byłoby żadne nowatorstwo!

     • Hawkmoon PO od 2 lat jest wyautowana w Jaworznie czyli przez 10 lat ten tryb załatwiania pracy bez problemu działał i to z akceptacją głównego chlebodawcy czyli Prezydenta Miasta? No ciekawe…

     • @Aginson72
      ‚Ze szczególnie uwzględniłem nagrody jubileuszowe – zaproponowałem zmiany zapisów w ZUPZP?;-) ‚ – sorry za szczerość, ale ciemna jesteś jak Machura!

     • Wiesz Maksimus …. 🙂 Nagrody jubileuszowe co 5 lat bez zus to ja mam w jednym palcu. O tym wie młodzież na poziomie licealnej szkoły ekonomicznej. Więc ponownie sobie daruj, bo to nie ja jestem ciemna tylko Ty wziąłeś kasę za coś, co jest powszechnie znanym rozwiązaniem (o ile o to chodziło).

     • @Agnison72
      W jednym palcu powiadasz?;-) No to się marnujesz – zamiast jeździć na rowerze i polewać się lodowatą wodą – weź się człowieku za płace naszych jaworznickich tłustych kocurów;-) Zyskasz sławę i szacunek p. Koszowski.

      Tak proponuje, zamiast hołdować za kilka groszy Tomkowi – bierz sie za poważniejsze rzeczy! Miasto potrzebuje takich Jak Ty żołnierzy, byle walczyli o słuszna sprawę!

     • Maksimus, mam z Ciebie niezłą polewkę, naprawdę 🙂 Jaki zaś Koszowski? Taki ze mnie Koszowski jak Armstrong 🙂 Proponuję Ci zakład (a świadkami wszyscy na forum), że jak się spotkamy i nie będę Koszowskim ani innym facetem to kupujesz mi kwiaty. Skoro taki pewny jesteś nie powinieneś mieć z tym problemu. Co Ty na to? 🙂

     • Maksimus jako, że całkowicie zeszliśmy z tematu jaki mnie interesuje, a który Ty pomijasz z wiadomych względów 🙂 :
      1. Nie odpowiedziałeś w kwestii 6 zł brutto na godzinę skoro najniższa to 1680 zł.
      2. Wysnuwam wniosek, że doradziłeś GPW w kwestii nagród jubileuszowych co pięć lat bez zus? I to nazywasz „kontrowersyjnym”? Zlituj się .. kontrowersyjne to są możliwości o których pisałam wcześniej.
      I za to otrzymałeś wynagrodzenie??? Za coś, co jest powszechnym rozwiązaniem ?? Dziwne te czasy …
      3. Pisałeś, że będą to korzyści obopulne, firmy i ludzi. Czyli dla pracowników większe netto a na emeryturę „gryzienie tynku”? 🙂
      4. Jak myślisz, co pomyśleli ludzie, którzy emerytury mają na poziomie 1200-1300 zł a którym powiedziałeś, że przy prawie 2 kołach wbijałeś zęby w tynk. Czy nie uważasz, że to dla nich policzek?!
      Nie oczekuję merytorycznej odpowiedzi. Takowej nie udzielisz:)Odwrócisz kota ogonem poprzez przerzucenie na mnie oskarżeń starszego pana i będziesz dalej pleść i pleść i pleść 🙂
      Raczej sobie przemyśl to, co tutaj pleciesz ….

     • Agnison72
      Roześmiałem się – kwiaty owszem mogę kupić, kolacja też?:-) Nie mam dzisiaj siły ani nastroju do polemik! Co do rozwiązań pracowniczych – to często jest tak, że tonie okręt – bo nie wyrzucono balastu!
      W latach mojego przyjęcia na kopalnię, pracy na kopalni było na tyle, ze każdy mógł spróbować tego kawałka chleba!
      Nie masz pojęcia ile zarabiają ci którzy się kreują na walczących o ludzi, więc moje zarobki wydają Ci się duże:-)) Dla górników są po prostu śmieszne!

      Moje pojawienie się po tylu latach ‚niebytu’ w życiu publicznym, niesie za sobą zmiany! Czy będą kontynuowane, najbliższy czas pokaże! Trzeba było zdmuchnąć ‚świecę’ skoro o to prosiłem:-) Płaczecie, ale gdy pojawia się wódz – zastanawiacie się i oglądacie za siebie:-)

      Ciebie pozdrawiam, a wszystkim Górnikom życzę Szczęść Boże!

     • Maksimus i jeszcze raz powtarzam, nie wnikam w wysokość Twoich wynagrodzeń bo to nie mój interes. Tak, jak napisałam każdy może być kreatywny i dorabiać. Mnie chodziło o Twoje jedno paskudne zdanie. I dobrze o tym wiesz.

     • @Agnison72
      To była pewnego rodzaju przenośnia, często używana by podkreślić skromność życia!

     • Tu miało być: Art, masz rację – trochę się naoglądałem PO w działaniu 🙂 W Jaworznie też.

    • Maksimus na wartość kolacji nie chciałam Cię naciągać zważywszy, że „przy dwóch tysiakach wbijasz zęby w tynk” ale skoro proponujesz … nie ma sprawy. Kwiaty dla mnie i kolacja dla mnie i mojego męża. Zakład stoi! 🙂

     • @Agnison72
      Dobierz jeszcze pana prezydenta i jego giermka Tomasza, zapewne się ucieszą na mój widok:-)) Wezmę pożyczkę w SKOK u Stewczyka i jakoś uniosę…;-)

     • Ależ Maksimusie, byłabym naprawdę ukontentowana 🙂 Jednakże moja wygrana, mój wybór. Na towarzysza kolacji wybieram męża. No przecież jesteś tak pewny swojej racji, tyle się nasłuchałam z Twoich ust na swój temat , że chyba się nie boisz o swoją wygraną? 🙂 Przecież, jak mówiłeś lekcję odrobiłeś już dawno temu. Pytam więc raz jeszcze. Kwiaty i kolacja dla mnie i mojego męża. Zakład stoi?

     • @Agnison72
      Nie wiem czy nie mylisz portali?:-) To portal społecznościowy, a nie randkowy:-)) Nie biorę udziału w ‚trójkątach’ – bo nigdy się nie dzielę…:-)) Taki już jestem staroświecki – nie wiem co uważasz za wygraną, ale niech tak będzie:-)) Kobietom ustępuję…:-))

     • Maksimusie drogi, ani przez myśl mi nie przeszło, że brałbyś udział w tej kolacji. Znów sobie dośpiewujesz i się przeceniasz. W ramach przegranej miałbyś tylko za nią zapłacić, nic ponadto! Więc do zobaczenia na mieście.

 5. Czy to prawda, że pewien pracownik używał sprzętu UM do celów prywatnych (mówią na mieście i piszą w internecie)? Co się dzieje z profesjonalnym sprzętem audio video zakupionym specjalnie do robienia klipów reklamujących Jaworzno? Klipów nie ma, a ogłoszenia o przetargu na jego dzierżawę nie widziałem.
  Może wreszcie ktoś wyjaśni z wszystkowiedzących zwolenników prezydenta?

   • nie kasują- Maksimus-75@Portal napisał: cyt.

    „Zero argumentów chłopcze, zero! Mam zęby wbić w ścianę i nie dorabiać, bo jestem jakimś męczennikiem?;-) Gdy ja broniłem ludzi – tacy ja Silbert bronili swoich interesów – to nie moje słowa, a Czesława! Ja przepracowałem 31 lat, 27 na kopalni w tym 21 pod ziemią – za te wojny które mi przyszło stoczyć, nie płacą! Obliczono mi emeryturę w wysokości 1.955.56 zł w 2007 roku:-)) Ale warto było:-))

    Daj sobie spokój, przynajmniej Ty!”

     • Maksimus, nie masz za co dziękować. Koliber skopiował dla mnie wyłącznie Twój tekst, nic więcej.

     • @Aginson72
      Skopiuj też to pytanie; gdzie zatrudniono córkę Bisia?;-) Może Ci p.Tosza odpowie, wczoraj mu sekundowałaś, a to kolega po fachu tego związkowca:-)

      Na mieście już plotkują, ze tego właśnie dotyczyło to porozumienie Które p.Silbert podpisywał z p. Sopatą – by za poparcie, znaleźć miejsca pracy dla swoich?;-)
      Jak tam pozostałe organizacje związkowe w mieście się czują, wasze dzieci też pewnie z łatwością znajdują w mieście zatrudnienie?:-)

 6. Maksimus, ja nawet nie wiem kto to Biś, a z Panem Toszą nie mam żadnych kontaktów ale to oczywiście do Ciebie nie dotrze. Natomiast moje dziecko jeszcze studiuje a potem ma zamiar wyjechać, więc daruj sobie te pytania.

  • Agnison72
   Ja nie prosiłem o Twoje zwierzenia – prosiłem o skopiowanie tego postu usera ‚Czerwoneokulary,’ w którym pyta gdzie została zatrudniona córka Bisia?!
   Sądzę Demku, ze Tobie by Twój kumpel Tomek odpowiedział;-) Tak z Tobą jest Agnison, jak i z Artemidą – portalową kobietą, która zdradzała swoją żonę:-)) Kto sieje wiatr, zbiera burzę – wiedz koleś, ze ja nie zadrżę!

   • Maksimus z Tobą się chyba źle dzieje …. poniższy tekst był do „Czerwoneokulary”, jesteś pewien? 🙂 hahahahahhaa

    „@Aginson72
    Skopiuj też to pytanie; gdzie zatrudniono córkę Bisia?;-) Może Ci p.Tosza odpowie, wczoraj mu sekundowałaś, a to kolega po fachu tego związkowca:-)

    Na mieście już plotkują, ze tego właśnie dotyczyło to porozumienie Które p.Silbert podpisywał z p. Sopatą – by za poparcie, znaleźć miejsca pracy dla swoich?;-)
    Jak tam pozostałe organizacje związkowe w mieście się czują, wasze dzieci też pewnie z łatwością znajdują w mieście zatrudnienie?:-)”

 7. Jestem pod wrazeniem tego człowieka, jego pracowitości i kultury. Przyznam, że rozmaite i liczne plotki w czasie kampanii wyborczej (nie wiem nawet przez kogo rozpowszechniane, pewnie celowo) mają się nijak do tego co sobą reprezentuje. Padło wiele krzywdzącyh osądzeń pod adresem tego wartościowego i uczciwego człowieka. Wiem, że gdy był marszałkiem województwa, dużo starań dołożył aby do Jaworzna plynęły środki unijne. Jego wykształcenie, doświadczenie i kultura rokują także duże nadzieje na przyszłość. Może jeszcze dużo dobrego zrobic dla naszego miasta. Juz teraz w czasie wyborów uzuskał bradzo duże popracie w mieście. Trzeba podziwiać ten wynik, startował ze znacznie gorszej pozycji niz jego konkurent w wyborach.

  • „Wiem, że gdy był marszałkiem województwa, dużo starań dołożył aby do Jaworzna plynęły środki unijne. ”

   I popłynęły czy tylko dokładał starań? Konkretnie jakie środki wywalczył dla Jaworzna i na co. W kampanii nie chwalił się szczegółami to może teraz na spokojnie nam opowie. O pieniądzach z województwa dla Jaworzna też niech coś przy okazji wspomni, o ile takowe popłynęły.

  • ” Trzeba podziwiać ten wynik, startował ze znacznie gorszej pozycji niz jego konkurent w wyborach.”

   Startował ze znacznie gorszej pozycji bo niczego dla miasta nie zrobił w przeciwieństwie do swojego konkurenta, ot co. Faktycznie, wysoki wynik 42 % jest godny podziwu biorąc pod uwagę dokonania kandydata.

 8. Cytuje „Maksimus jako, że całkowicie zeszliśmy z tematu jaki mnie interesuje, a który Ty pomijasz z wiadomych względów 🙂 :
  1. Nie odpowiedziałeś w kwestii 6 zł brutto na godzinę skoro najniższa to 1680 zł.
  2. Wysnuwam wniosek, że doradziłeś GPW w kwestii nagród jubileuszowych co pięć lat bez zus? I to nazywasz “kontrowersyjnym”? Zlituj się .. kontrowersyjne to są możliwości o których pisałam wcześniej.
  I za to otrzymałeś wynagrodzenie??? Za coś, co jest powszechnym rozwiązaniem ?? Dziwne te czasy …
  3. Pisałeś, że będą to korzyści obopulne, firmy i ludzi. Czyli dla pracowników większe netto a na emeryturę “gryzienie tynku”? 🙂
  4. Jak myślisz, co pomyśleli ludzie, którzy emerytury mają na poziomie 1200-1300 zł a którym powiedziałeś, że przy prawie 2 kołach wbijałeś zęby w tynk. Czy nie uważasz, że to dla nich policzek?!
  Nie oczekuję merytorycznej odpowiedzi. Takowej nie udzielisz:)Odwrócisz kota ogonem poprzez przerzucenie na mnie oskarżeń starszego pana i będziesz dalej pleść i pleść i pleść 🙂
  Raczej sobie przemyśl to, co tutaj pleciesz ….”

  A moze wy odpowiecie za co zarabiaja olbrzymia kase:
  1. Pan Tura
  2. Pan Natonek
  3. Pan Nowak
  4. Pan Starzycki
  5. Pan Nosal
  6. Jaki kwalifikacje ma np. pan Domagalski by zasiadac w radzie nadzorczej Zlo, Jakie kwalifikacje ma pan Nowak by byc prezesem Zlo (na AGH ucza takich rzeczy)

   • @maynard
    ‚Co jest najśmie­szniej­sze w ludziach? Zaw­sze myślą na od­wrót – spie­szy im się do do­rosłości, a po­tem wzdychają za ut­ra­conym dzieciństwem;-) Tracą zdro­wie by zdo­być pieniądze, po­tem tracą pieniądze by odzys­kać zdro­wie:-)) Żyją jak­by nig­dy nie mieli um­rzeć, a umierają, jak­by nig­dy nie żyli’

    Mój ulubiony – Paulo Coelho

 9. Chciałbym zapytać P .Agnison ,co to w UM za etat e-pracownika, czym się zajmuje, jaki jest jego zakres obowiązków i jakie jest jego uposażenie. Mam taką niezdrową ciekawość. Wiem ,że odeślesz mnie do lekarza ,żeby zdiagnozował tę chorobę, ale może z przyrodzonej ci uczciwości i znajomości tematu odpowiesz. warto zaryzykować .

  • Sobiepanie, ja sobie bardzo miło gaworzę z Maksmusem i proszę nam się z łaski swojej do rozmowy nie wtrącać . Czyżby Maksimus potrzebował obrońcy, bo sam nie daje rady w rozmowie z kobietą? Tak mam to odebrać? 🙂

   Nie odeślę Pana do lekarza, nie mam takiego zamiaru. Ale tylko dlatego, że zaplusował Pan u mnie paroma swoimi zdaniami. Jednak w UM nie pracuję, więc Panu na pytania nie odpowiem. Przykro mi. Pozdrawiam.

 10. Nie przeszkadzam Pan,i jednak gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta. Rozumiem ,że ani Maximus, ani tym bardziej ja nie możemy liczyć na Pani względy, jednak gdyby Pani ,bo Pani tak dużo może i wie jak powinno wyglądać Miasto pod rządami autokraty ( w Pani mniemaniu super,ale to moja pewnie błędna opinia) to pewnie, jeśli Pani nie zna odpowiedzi na moje retoryczne pytanie, to się Pani dowie i odpowie w imię, no cóż przepraszam ,nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa. Ale z uporczywością maniaka pyta powtórnie.