Trening Szokówek to trening outdoorowy zorganizowany przez instruktorów Fitness Szok oraz Cube Szok dla klientek obu klubów. Zajęcia kierowane były do dziewczyn, jednak na wydarzenie zaproszone były całe rodziny.

REKLAMA

Ta wesoła i aktywna impreza odbyła się w ostatnią niedzielę maja za budynkiem Fitness Szok. Trening podzielony był na kilka elementów, m.in. trening obwodowy podczas którego Szokówki musiały przerzucać opony, wyciskać sztangi, skakać przez płotki, czy wykonywać wymachy kettlebellem. 10 przygotowanych stacji wymagało intensywnej pracy wielu partii mięśniowych.

Po obwodówce, dziewczyn wspólnie wbiegły do pięknego lasu. Część grupy dystans 1,5km pokonała biegnąc, a część mocno motywowana przez instruktorki Szoku szybkim marszem.
Zarówno trening obwodowy jak i bieg wszystkie dziewczyny z uśmiechem i w dobrym humorze pokonały dwukrotnie!

Gdy Mamy dzielnie walczyły z przeszkodami ich dzieci mogły bawić się w strefie przygotowanej przez jaworznicką firmę MyDay.pl! Na dzieci czekały wspaniałe atrakcje jak dmuchany zamek, zabawy ruchowe, kolorowanki, gra w piłkę oraz spotkanie z nieustraszonym Spidermanem!

Po intensywnych brzuszkach, które kończyły Trening Szokówek oraz obowiązkowym po intensywnych ćwiczeniach stretchingu, wszyscy udali się na kiełbaski smażone nad ogniskiem. Spiderman zabawiał najmłodszych, a rodzice w świetnych humorach mogli związać mocniejsze więzi z kadrą Szoku.

Cały Szok dziękuje Wam za wspaniały dzień i moc jaką nam zaserwowałyście Drogie Szokówki.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement