W poniedziałek przed godz. 8:00 na ul. Moniuszki 44-letnia mieszkanka Chrzanowa potrąciła na pasach 13-letniego chłopca. Kobieta była trzeźwa. Chłopiec szedł do szkoły, gdy był na pasach doszło do potrącenia. Kobieta tłumaczyła, że nie zauważyła chłopca.

Sprawczyni zdarzenia zatrzymano prawo jazdy. Chłopiec trafił do szpitala, na szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

33 KOMENTARZE

 1. Jeżeli szanowni mieszkańcy, tak strasznie napieprzacie na rejestrację KCH, to zwróćcie uwagę, jak na skrzyżowaniu Braci Gutmanów i Krakowskiej dochodzi do wypadków, nagminnych dodam, to ślepi kierowcy na SJ nie widzą np. 4 znaków STOP.
  W każdym mieście tyle samo dobrych jak i złych kierowców.

 2. Tu już nawet nie chodzi o to skąd ta osoba była. Fakt jest taki, że chłopiec miał jaskrawy kolor kurtki tak jak jest poniżej napisane, a na dodatek ODBLASKI.. Prowadząc samochód powinno się zwracać największą uwagę na drogę, a nie myśleć o niebieskich migdałach zwłaszcza o takiej porze w takim miejscu i w taką pogodę. Człowiek nie wygląda jak mrówka, żeby nie można było go zauważyć.

 3. Nie ważne jaka rejestracja ani nawet, że to baba. Po prostu nie umiecie jeździć. Jak się zapieprza, to trzeba mieć choć odrobinę wiedzyi, że może się k..rde nie da wyhamować.
  Wróćcie do furmanek, bo przynajmniej tam myślał koń.
  Szczęście, że dziecku nie (prawie) nic się nie stało.

 4. KCHowcy i SO jeżdżą z dużo większą brawurą niż SJ czy SM. Niedostosowanie odległości do drugiego pojazdu lub roweru (czego doświadczam nagminnie) przy dużych prędkościach, zajeżdżanie przed maskę auta, wpychanie się na chama czy siedzenie na ogonie pomimo sznuru aut przed, to cechy szczególne. Gdyby zrobić ankietę dotycząca agresywnej jazdy założę się, że wiedliby pierwszeństwo (i to nie tylko moje zdanie).

  Pani Katarzyno nie chce nawet myśleć co Pani przeżyła … 🙁 Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla synka.

 5. Ciekawe, że komentarze w większości od kobiet. Hm… Same gwiazdy za kierownicą. Jakoś słabo to widzę… I mówię to, jako kierowca z 25 letnim doświadczeniem, jeżdżący bezwypadkowo i robiący od 50 do 70 tys. rocznie. Możecie drodzy mieszkańcy napieprzać na KCH, ale powiem wam, że w Katowicach i Mysłowicach SJ ma identyczną opinię co KCH w Jaworznie. Weźcie to sobie drogie Hołowczyce i Hołowczynie do rozważenia.
  Przypomniał mi się żart, opowiedziany przez znajomego z drogówki: „Ten co jedzie szybciej ode mnie na ulicy to debil, ten co wolniej to ciota”.

  Oczywiście przykro z powodu tego, że dziecko cierpi, nie powinno tak być. Mam nadzieję że chłopak szybko wróci do pełni zdrowia.

  • Teraz to jebłam i nie wstanę chyba… Hahaha… Ten kawał jest w nieodpowiednim czasie na nie odpowiednim miejcu.. Napisałam wyraźnie, że nie chodzi o to skąd była to osoba fakt taki, że głupia cipa przy takiej pogodzie zapierdalała o 30 km/h więcej. To jest teren zabudowany, a nie tor wyścigowy do chuja. Przede wszystkim patrzy się na drogę, a nie na telefon nie rozumiem jak można było nie zauważyć człowieka na pasach no śmiech na sali. Ciekawe czy, gdyby spotkało to Twoje dziecko lub kogoś z Twojej rodziny to też by Ci się takie ŻARCIKI PRZYPOMINAŁY….

 6. To akurat był gorzki żart. Ale widzę, że nie jesteś w stanie pojąć takiej formy wypowiedzi. I na pewno nie do śmiechu, ale do zastanowienia się nad brawurą i „superkierowcami” wypowiadającymi się na temat osób spoza miasta, jakby miała znaczenie rejestracja a nie brawura.
  Raczej dokładnie nie na miejscu jest twoja wypowiedź, okraszona wulgaryzmami i ociekająca niezrozumieniem mojej wypowiedzi.

 7. Czytam Raingod waszą dyskusję i dochodzę do wniosku, że nie jesteś w stanie tak obniżyć poziomu aby zostać zrozumianym przez swoją interlokutorkę. Wypada mieć nadzieję, że na jej ograniczoną percepcję ma wpływ stres związany z całą tą sytuacją.

  „Ci z Chrzanowa jeżdżą gorzej” – albo wleką się 40km/h albą śmigają o 40km/h za szybko. Dlaczego tak jest? Bo takich na drodze zauważamy. Na tych jadących normalnie nie zwraca się większej uwagi.

  @Paulino Urlich, trochę rozwagi w wypowiedziach. Mniej wulgaryzmów na przykład. Aczkolwiek w stanie w jakim się znajdujesz – zrozumiałe. Jestem tylko ciekawy skąd wiesz, że kobieta jechała o 30km/h za szybko jak tego nie wie nawet policja?

  Niezależnie od tego kobiecie powinni zabrać prawo jazdy na bardzo długo. Przecież chłopak był już w połowie pasów. Widoczny z daleka – wszak tam jest dość długa prosta.

 8. Ta niechęć do KCH może wynikac z nadmiernej liczby aut z taka rejestracją w Jaworznie, nie byłoby ich tak wiele gdyby Miasto potrafiło zabezpieczyć się przed traktowaniem swoich dróg jako sposób na uniknięcie opłaty za autostradę. Teraz temat zamknięty, jakiekolwiek działania w tej materii to mniej zwiedzających Galene… a tego władze miasta tak zaangażowane w jej powstanie nie chcą. Druga sprawa to kobiety z kierownicą. Sama jeżdżę… nawet sporo… i w mojej ocenie 90% przypadków gdy na drodze pojawia się sytuacja błędu kierowcy – jest to kobieta. Jest to subiektywna ocena.