Korki od szampana wystrzeliły! Piłkarze Victorii 1918 Jaworzno zanotowali w ubiegłym tygodniu dwa efektowne zwycięstwa i zapewnili sobie awans do A-klasy. W środę podopieczni trenera Tomasza Kijewskiego rozgromili Wisełkę Rozkochów na wyjeździe 7:0, a w sobotę rozstrzelali siatkę UKS’u Regulice dziesięciokrotnie.

REKLAMA

victoria1

W spotkaniu z Wisełką cztery bramki zdobył Bartłomiej Kędzierski, a po jednym dołożyli Piotr Wartała i Grzegorz Szwed. W uzyskaniu takiego rezultatu gospodarze pomogli bramką samobójczą.

victora2

Przed spotkaniem z UKS’em Regulice wiadomo było, że zwycięstwo da Victorii awans do A-klasy. „Biało-zieloni” wzięli to sobie mocno do serca i nie mieli litości dla przyjezdnych. Cztery bramki Mastalerza, dwie Ciupka i po jednej Wartały, Rosy, Stokłosy i Kędzierskiego dały fenomenalny wynik 10:0. To oznacza, że w przyszłym sezonie Victoria zagra w A-klasie. 22 maja Victoria zmierzy się ze Zrywem Brodła. Będzie to mecz charytatywny, podczas którego odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie 4-letnie Emila Koryczana. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Zdjęcia: Victoria 1918 Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki