Klub Sportowy Energetyk solidnie przepracował pierwsze półrocze 2016 roku. Te kilka miesięcy obfitowało w liczne starty w turniejach, nie tylko w kraju, ale także za granicą. Największym sukcesem klubu jest z pewnością wywalczenie czterech medali na Mistrzostwach Polski, a także medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, z czego cieszy się trener Robert Gortat.

REKLAMA

Z miesiąca na miesiąc klub się rozwija. Coraz więcej młodych osób rozpoczyna swoją przygodę z boksem. W tym celu powołano do życia Akademię Roberta Gortata, która skupia się głównie na szkoleniu najmłodszych. Celem Akademii jest wychowywanie dzieci w duchu sportu, zdrowego trybu życia i zasad fair play.

Zobacz także: Kolejne starty Klubu Sportowego Energetyk

Efekty szkolenia są widoczne gołym okiem. Po sukcesach rodzeństwa Białas w klubie pojawiła się kolejna „perełka”. Mowa o Nikoli Musiał, która treningi rozpoczęła niespełna rok temu, bo w październiku, a już święci sukcesy. Największym z nich jest srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Zobacz także: KS Energetyk 15. klubem w Polsce

Okres wakacyjny jest w Klubie Sportowym Energetyk bardzo intensywny. Przez cały czas odbywają się treningi, klub zorganizował nawet obóz w Korbielowie. Na każdy z treningów regularnie uczęszcza grupa dzieci, które szkolą się pod okiem najlepszych.

Jeszcze w tym miesiącu w Jaworznie szykuje się bardzo ciekawe wydarzenie. Już 27 sierpnia odbędzie się gala bokserska na wolnym powietrzu, przy hotelu Pańska Góra.

O szczegółach gali będziemy informowali wkrótce.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki