„W kolejce po mandaty” – na pierwszej stronie o nowym pomyśle w naszym mieście. W kilku miejscach zostały zainstalowane tablice, które wyświetlają taryfikator mandatów, gdy kierowca przekroczy prędkość. Tablice mają pełnić funkcję informacyjną i ostrzegawczą – o tym przeczytają Państwo na pierwszej stronie dzisiejszego wydania gazety „Co tydzień”. Poniżej „Najbardziej perspektywiczny artysta”. Jaworznianin Jakub Kowalczyk został wyróżniony w 10-letniej historii konkursu Najlepszy Dyplom ASP.

REKLAMA

Na stronie drugiej czytamy o zmianach w zarządzie Elvity oraz wypadku do jakiego doszło w Ciężkowicach. Na stronie trzeciej relacja z obchodów Miejskich Dożynek, a także informacja o otwarciu Bursztynowego Wzgórza na Gigancie.

cotydzien35Na stronie trzeciej „Brygadier Adam Rusek przechodzi na emeryturę”. Po ponad 32 latach służby komendant PSP Jaworzno udaje się na zasłużony odpoczynek. Publikujemy wywiad z brygadierem.

„WOŚP zagrała pod ziemią” – relacja ze zjazdu dwoje śmiałków do Zakładu Górniczego Sobieski na stronie szóstej.

„Co wiedzą pszczoły – wyjaśnia pszczelarz Piotr Bader” – na stronie szóstej sylwetka kolejnego hodowcy pszczół z Jaworzna. W dodatku sportowym relacje z 21. Międzynarodowego Biegu Ulicznego w Jaworznie, a także z meczu bokserskiego Śląsk-Pomorze.

W tym numerze znajdą Państwo także dwa specjalne dodatki – „Krok do przyszłości” oraz „25 lat piekarni Stanisława Bigaja” – na czterech stronach ukazujemy historię Stanisława Bigaja oraz archiwalne zdjęcia.

Na stronach 22 i 23 „Dzielnicowy Kalejdoskop” a w nim wieści z Podłęża, Centrum, Jelenia i OTK.

Na ostatniej stronie, jak co tydzień, kolejne odcinki „Jakuba Dąbka”, „Jaworznianek”, „Kątem Oka” oraz fraszki Jana Ryszarda Drąga.

W dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego” na pierwszej stronie – „To jest piękna Miss Lata 2016”. O wyborach miss czytamy na pierwszej stronie „Dziennika”.

Zachęcamy do lektury.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki