Na bardzo wysokim 9. miejscu na 200 uczestników został sklasyfikowany w plebiscycie „Najpopularniejszy Dzielnicowy Województwa Śląskiego 2016” jaworznianin Rafał Długosz. W plebiscycie „Dziennika Zachodniego” internauci oddali na niego ponad 5,5 tysiąca głosów

REKLAMA

Zobacz także: Kazimierz Wątroba najlepszym policjantem drogówki w województwie

Głosowanie w plebiscycie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Województwa Śląskiego 2016” rozpoczęło się 29 lipca. Wczoraj odbyło się posiedzenie komisji plebiscytowej, która zliczyła głosy. Zwycięzcą został Kazimierz Wielgus z komisariatu policji w Rydułtowach, drugie miejsce zajął Piotr Nowak z rudzkiej komendy, a trzecie Bogumił Trejtowicz z komisariatu policji w Kłomnicach. Natomiast aspirant sztabowy Rafał Długosz zajął wysokie 9. miejsce.

Jaworznianin służbę pełni już od blisko 20 lat. Wynikiem głosowania jest pozytywnie zaskoczony i mówi, że to zmobilizuje go do jeszcze cięższej pracy. Jednocześnie dziękuje wszystkim internautom, którzy oddali na niego swoje głosy.

Pozostali jaworzniccy policjanci, którzy startowali w plebiscycie uplasowali się na następujących miejscach: Michał Rzepka – miejsce 57, Mateusz Ślusarczyk – miejsce 104 i Sławomir Papaj – miejsce 107.

Aspirantowi sztabowemu Rafałowi Długoszowi gratulujemy wyniku i sukcesu!

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki