Przedsiębiorcy w Jaworznie, działający w Jaworznickiej Izbie Gospodarczej, spotkali się na corocznym pikniku połączonym z zawodami strzeleckimi. W tym roku Izba zwiększyła ilość zrzeszonych członków oraz w współpracy z samorządem wypracowała zapisy uchwał wspierających rozwój przedsiębiorców w mieście. Piknik to otwarcie się przedsiębiorców na nowe zadania w kolejnym roku.

Izba wraz z samorządem działa w obszarze konsultacji i opiniowania działań pro-biznesowych. Nowe pomysły przedsiębiorców mają stymulować rozwój biznesu w Jaworznie.

REKLAMA

JIG

– Trzy uchwały podjęte przez Rade Miejską w sposób jasny i oczywisty promują przedsiębiorczość. To jest dobra droga – mówi Jerzy Zamarlik prezes Jaworznickiej Izby Gospodarczej.

Paweł Silbert

– Mam nadzieję, że przedsiębiorcy wykorzystają ulgi i wszyscy z nich będziemy mogli skorzystać, czyli ludzie, którzy poszukują pracy, miasto w poszukiwaniach pieniędzy w budżecie, a przedsiębiorcy dla własnego zysku i rozwoju – mówił prezydent Paweł Silbert.

Prace izby w tym roku skupiają się nad nowymi projektami, które będą promowały przedsiębiorców wspierających kulturę i sport.
Spotkania izby to również płaszczyzna do wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi a starszymi i doświadczonymi przedsiębiorcami.

– Na wspólnym forum można uzyskać radę lub pomoc z zakresu tematów, które budzą u nas problemy – mówił Jacek Skalny z Cargo.

JIG podium

Piknikowi towarzyszyły zawody strzeleckie. W konkurencji karabinka sportowego zmierzyło się kilkudziesięciu zawodników. Najlepszy wynik strzelecki uzyskał Jacek Skalny z Cargo. Drugie miejsce wystrzelał Andrzej Wróbel, notariusz nowy członek izby.

– Lepiej przychodzi się do nowego towarzystwa, gdzie można się pokazać, że poza sukcesów zawodowych umie się celnie trafiać w tarcze. – dodaje Andrzej Wróbel.

Trzecie miejsce zajął prezes JIG Jerzy Zamarlik. Na czwartym miejscu uplasował się Paweł Silbert.
Izba jest otwarta na nowych członków i zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy.

http://jig.jaw.pl/

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki