To była nasza trzecia impreza integracyjna Uczniowie-Wychowawca-Rodzice. NASZA, czyli uczniów klasy 2 C Gimnazjum nr 3 w Jaworznie. Impreza bardzo udana.

REKLAMA

ciezkowianka1Nie tylko dlatego, że w nowym i ciekawym miejscu, ale jeszcze wypadła akurat w Dzień Chłopaka. Wspólnie szaleliśmy na boisku pod czujnym okiem trenera LKS „Ciężkowianka” pana Andrzeja Majki. Potem, relaksując się na placu zabaw, zbieraliśmy siły na następne „sportowe” wyczyny, czyli ćwiczenia na siłowni pod gołym niebem. Niemniejszą frajdę sprawiła nam gra w „piłkarzyki” w budynku LKS, ale gwoździem programu były oczywiście kiełbaski, no i niesamowita niespodzianka. Mama jednego z uczniów upiekła przepyszne ciasto kryształek oraz rogaliki (te głównie piekła córka).

ciezkowianka2Kalorycznemu szaleństwu nie było końca – do ciasta i kiełbasek doszły jeszcze owoce, żelki, chipsy, paluszki itd… Sił na jedzenie i wspólne biesiadowanie przy ognisku starczyło nam do prawie 21-ej (imprezę rozpoczęliśmy o 16:30). W przygotowaniu imprezy pomagali nam wolontariusze współpracujący z LKS „Ciężkowianka”, za co bardzo im dziękujemy. Wszyscy, włącznie z Prezesem LKS Ciężkowianka p. Januszem Ciołczykiem- który w tym dniu odebrał na Stadionie Narodowym z rąk Ministra Sportu Witolda Bańki wyróżnienie za zorganizowanie XVIII Memoriału Jana Ciołczyka, wpisali się nam do kroniki klasowej. Długo będziemy wspominać tę imprezę i już nie możemy się doczekać następnej.

Autor: Renata

ciezkowianka3ciezkowianka5ciezkowianka6

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki