REKLAMA

Po raz kolejny Multikino zaprasza wszystkie panie na Kino na Obcasach. Podczas premierowego pokazu będziecie mogły zobaczyć komedię o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów, czyli „Szkołę uwodzenia Czesława M.”

REKLAMA

To historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty, aby zająć się w życiu czymś nowym. Gdy dwójka byłych stoczniowców postanawia otworzyć ekskluzywną szkołę uwodzenia dla mężczyzn, z receptą na sukces przychodzi…kobieta. „Potrzebujecie kogoś z twarzą. Kogoś, kogo kochają kobiety”. Te słowa sprawiają, że do biznesu trafia Czesław Mozil. A to dopiero początek tej zakręconej historii.

Premierowy pokaz komedii odbędzie się 25 października o godz. 19.00 w Multikinie w Jaworznie.

Z tej okazji zapraszamy panie do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenia na Kino na Obcasach w Multikinie.

Aby wygrać wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: W jakich innych filmach do tej pory wystąpił Czesław Mozil lub je dubbingował – podaj jeden przykład.

Poprawne odpowiedzi wyślijcie na adres: konkursy.jaw@gmail.com do niedzieli 23 października. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w poniedziałek 24 października na portalu jaw.pl

Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą i optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z oryginalną ścieżką dźwiękową. W roli głównej zobaczymy Czesława Mozila.

W tym miesiącu czekają na Panie niespodzianki od naszych partnerów, a są nimi:

• Centrum Leczenia Otyłości Paleta diet

• Laser House w Sosnowcu

• Hotel Alpin w Szczyrku

• MARY KAY

• Fabryka Talentów

• Kinder Bueno
• Prószyński i Spółka

kino-na-obcasach_szkola-uwodzenia-czeslawa-m_plakat

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki