Victoria 1918 Jaworzno wygrała w meczu derbowym z Ciężkowianką 5:1. „Biało-zieloni” podczas sobotniego spotkania byli stroną zdecydowanie przeważającą. Już w pierwszych minutach Victoria miała kilka bardzo dogodnych sytuacji, a bramkarza gospodarzy ratowała dwukrotnie poprzeczka i raz słupek.

REKLAMA

Worek z bramkami otworzył Bartłomiej Kędzierski, który uderzył zza pola karnego. Do przerwy „Vicia” zdołała trzykrotnie pokonać bramkarza gospodarzy. W drugiej odsłonie goście jeszcze dwukrotnie trafiali do bramki Ciężkowianki. Gospodarze odpowiedzieli tylko bramką honorową. Niestety, w trakcie spotkania nie obyło się bez kontuzji. Murawę musiało opuścić dwóch zawodników Ciężkowianki i jeden Victorii.

Zobacz także galerię zdjęć: kliknij TUTAJ

To ostatnia kolejka rundy jesiennej w chrzanowskiej A-klasie. Victoria czeka teraz na wynik meczu Arka Babice – Korona Lgota, który zostanie rozegrany jutro. Jeżeli Arka nie wygra, to mistrzem jesieni zostanie Victoria. Natomiast Ciężkowianka kończy rundę na 7. miejscu w tabeli. Po dobrym początku sezonu ciężkowiczanie w ostatnich pięciu kolejkach nie strzelili nawet jednej bramki. Ciężkowianka Jaworzno – Victoria 1918 Jaworzno 1:5 (0:3).

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki