Trzy jaworznickie szkoły: II Liceum Ogólnokształcące, Technikum Energetyczne i Technikum nr 5 (obydwie wchodzące w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego) zostały sklasyfikowane w tegorocznym rankingu Perspektyw.

REKLAMA

II Liceum Ogólnokształcące w stawce 500 liceów z całego kraju uplasowało się na 308. miejscu i jest jedynym liceum z Jaworzna uwzględnionym w rankingu. „Dwójka” od lat znajduje się w stawce. Dyrektor szkoły Małgorzata Szafrańska nie kryje radości z uzyskiwanych wyników i podkreśla, że to codzienna ciężka praca grona pedagogicznego oraz uczniów.

Powody do radości ma również Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, w którego skład wchodzą Technikum Energetyczne i Technikum nr 5. W stawce 300 najlepszych krajowych techników to pierwsze uplasowało się na bardzo wysokim 42. miejscu. Natomiast to drugie na miejscu 53. Dyrektor CKZiU Simona Smugowska jest zadowolona z wyników.

Ranking liceów: http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3253:ranking-liceow-ogolnoksztalcacych-2017&catid=220&Itemid=424&strona=1

Ranking techników: http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3316:ranking-technikow-2017&catid=230&Itemid=428&strona=1

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki