EXPO Zdrowie w Galenie

Żadnych cyrografów z diabłem nie potrzeba, by czuć się dobrze bez względu na wiek. Potrzeba dobrej diety i ruchu. Jaworznicka Galena zaprosiła na kolejną akcję.Tym razem było to EXPO Zdrowie 19 lutego.

REKLAMA

Organizatorem tej pożytecznego spotkania była jaworznicka Chrześcijańska Służba Charytatywna. Tak więc można było porozmawiać z lekarzem, ocenić swój wiek biologiczny, zmierzyć poziom cukru, zmierzyć ciśnienie i odkryć zasady zdrowego stylu życia.
Andrzej Zastawnik z jaworznickiej ChSCh jest weganinem, czemu jak przekonuje, zawdzięcza swoje dobre samopoczucie.

Na spotkaniu można tez było ocenić swój wiek biologiczny. W zależności od tego jak człowiek traktuje swój organizm wiek biologiczny może przewyższać wiek metrykalny lub być od niego niższym, czego należy sobie życzyć.

Ważny jest również ruch na świeżym powietrzu, ale z tym świeżym powietrzem bywa różnie. M.in. o tym jak chronić się przed smogiem opowiada Grażyna Kuczek, lekarz w zupełnie nowej dziedzinie – w medycynie stylu życia. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażu w Stanach Zjednoczonych.

Jaworznianie licznie pojawili się na EXPO Zdrowie. Widać zabiegają o swoje dobre samopoczucie. Wypracowali też – jak zdradzili – własne sposoby na zdrowie.

Dodać należy, że pomiędzy posiłkami podjadać nie można, to prawdziwe zagrożenie dla wagi naszego ciała. Jadać należy posiłki małe, dużo warzyw i owoców, pijać dużo wody i gimnastykować się. Aktywność ponad wszystko a moc będzie z Wami.

expo-zdrowie-3expo-zdrowie-2expo-zdrowie-1expo-zdrowie-12expo-zdrowie-11expo-zdrowie-10expo-zdrowie-9expo-zdrowie-8expo-zdrowie-7expo-zdrowie-6expo-zdrowie-5expo-zdrowie-4

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki