W odpowiedzi na interpelację radnego Marcina Kozika, Urząd Miejski udostępnił wykaz nagród uznaniowych dla pracowników urzędu, dyrektorów jednostek budżetowych oraz prezesów spółek miejskich.

REKLAMA

Jak podkreśla radny, przyznane nagrody są niższe niż przyznawane do tej pory, jednak ciągle otrzymują je te same osoby.

Wysokość nagród uzależniona jest od charakteru, złożoności i efektów pracy, sumienności i staranności, dyspozycyjności przy wykonywaniu zadań zleconych przez przełożonego, przestrzegania dyscypliny i porządku pracy oraz dbałości o mienie urzędu.

W przypadku prezesów spółek miejskich – Józefa Natonka (MPWiK), Janusza Łacha (JTBS) i Zbigniewa Nosala (PKM) nie zostały podane kwoty nagród, tylko wskaźnik za pomocą, które można wyliczyć wysokość nagród. Jak mówi radny Kozik, te kwoty mogą sięgać nawet 50 tys zł.

Listę przyznanych nagród opublikujemy w najbliższym wydaniu gazety „Co Tydzień”.

wiecejwcotydzien

2 KOMENTARZE

  1. Kozik na zdjęciu ma dosyć smutną minię a nie powinien. Sam kosi co miesiąc 10 tysiaków. 2 jako radny, 8 jako pracownik Taurona, gdzie znalazł się podobno w wyniku współpracy z Żelichowskim Czesławem. Kiedy Kozik mówi o tłustych kotach mówi więc również o sobie bo 2 tysiące z podatników ściąga i przepierdziela na wiaderka i łopatki do piaskownicy zamiast przeznaczyć na jakieś sensowne cele. Swoją drogą to o co Kozikowi chodzi z tymi nagrodami, skoro już nie są takie wysokie to znaczy że nie dostają je ci co powinni?