Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie po raz kolejny udowodniło, że jest placówką wspomagającą rozwój talentów. Okazją do pokazania wysokiego kunsztu wykonawczego uczniów stał się Finał II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Młody mistrz fryzjerstwa”, zorganizowany przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu.

REKLAMA

W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół fryzjerskich z całego kraju. Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej startowali w jednej konkurencji. Ich zadaniem było wykonanie fryzury pokazowej na modelce, inspirowanej filmem „Kosmiczna Barbie”. Profesjonalne jury oceniało wykonane zadanie według wielu kryteriów.

Bardzo duży sukces w konkursie odniósł uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Bartosz Warzecha, który zajął wysokie drugie miejsce. Do sukcesu przyczyniła się Anna Wróbel – mistrz fryzjerstwa i nauczycielka praktycznej nauki zawodu w CKP, która przygotowywała Bartosza do konkursu.

Wielotygodniowe przygotowania opłaciły się, bowiem praca Bartosza została bardzo wysoko oceniona przez jury i przyznano mu drugie miejsce. Z sukcesu ucznia cieszy się dyrektor ZSP nr 3 Halina Jarczyk.

Bartoszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Foto dzięki uprzejmości Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie.

sosnowiec-2017_2sosnowiec-2017_3

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

sosnowiec-2017_29