Podczas piłkarskiej wiosny kibice Szczakowianki niestety nie będą już mogli emocjonować się występami Biało-Czerwonych na boiskach Patrick B Klasy. Drużyna rezerw została wycofana z rozgrywek.

REKLAMA

Ze względu na konieczność szukania oszczędności w klubowym budżecie Zarząd JSP Szczakowianka zdecydował się podjąć trudną decyzję o wycofaniu rezerw z rozgrywek organizowanych przez sosnowiecki podokręg. Rezerwiści Szczakowianki rundę jesienną zakończyli na 5. miejscu w ligowej tabeli z 22 punktami na koncie. W sumie jesienią zaliczyli 7 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek, zdobywając przy tym 43 bramki a tracąc 28. Wiosną niestety nie poprawią już tego bilansu a wszyscy ligowi rywale otrzymają walkower 3:0.

W sumie po reaktywacji rezerwiści na B-klasowych boiskach spędzili dwa i pół sezonu, dwa razy z rzędu zajmując na koniec rozgrywek najniższe miejsce na podium. Zawodnicy rezerw zostali zaproszeni na treningi z pierwszym zespołem, z takiej możliwości skorzystało jednak niewielu. Trener Artur Adamus, który dotychczas prowadził drużynę rezerw wiosną w pełni poświęci się pracy z młodzieżą, ze swoją grupą z rocznika 2006/07.

DKAS/Szczakowianka.pl

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki