Biznesowe kolacje Jaworznickiej Izby Gospodarczej

Przedsiębiorcy skupieni wokół Jaworznickiej Izby Gospodarczej spotkali się na biznesowej „Kolacji w Izbie”. To już czwarte spotkanie przedsiębiorców w tej formule, kiedy można w sposób nieformalny porozmawiać o rozwoju biznesu w mieście.

REKLAMA

Na zaproszenie prezesa Izby Jerzego Zamarlika w spotkaniu wziął udział przewodniczący rady miejskiej Wiesław Więckowski.

jaworznicka Izba GospodarczaSpotkanie przedsiębiorców z przedstawicielami władzy samorządowej do tej pory odbywało się jedynie na linii Izba – Prezydent. Nowym celem izby jest zakomunikowanie potrzeb również wśród radnych.

Gośćmi specjalnymi spotkania byli przedstawiciele konsulatów Szwecji i Mołdawii. Te kierunki są szczególnie interesujące dla przedsiębiorców, eksporterów, którzy produkują swoje towary w Jaworznie ale sprzedają je za granicą.

Konsulat Szwecji przedstawił możliwości wejścia na rynek poprzez wprowadzenie w firmie „Swedish Standard”.

Jacek Stefaniak, konsul honorowy Mołdawii mówił o możliwej pomocy dla inwestorów chcących zdobywać rynek mołdawski.

jaworznicka Izba GospodarczaNa zakończenie odbyła się prezentacja laureata konkursu „Moja firma – moja przyszłość”, Michała Sękowskiego, który przedstawił swój pomysł na biznes w postaci gry planszowej. Jaworznicka Izba Gospodarcza ufundowała dla niego nagrodę w postaci bonu na 1500 zł do wykorzystania na sprzęt komputerowy.

Spotkania Izby w formule kolacji biznesowych przyciągają coraz większa liczbę przedsiębiorców, dzięki temu coraz więcej z nich przystępuje do Jaworznickiej Izby Gospodarczej.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki