REKLAMA

Przygotowując się do podróży zazwyczaj największą uwagę przywiązujemy do zasadniczej jej części, zatem planując podróż samolotem, skupiamy się właśnie na samolocie i pobycie na lotnisku. Jednak prawdziwie komfortowa podróż to taka, która zakłada, że będzie nam wygodnie od momentu wyjścia z domu, aż do chwili, gdy przestąpimy próg pokoju hotelowego. O czym zatem warto pomyśleć, zanim wybierzemy się w podróż samolotem? O tym, w jaki sposób dotrzemy na lotnisko.

Możliwości są co najmniej trzy – jaką wybierzesz?

Dotarcie na lotnisko to przede wszystkim taksówka, komunikacja miejska, no i własny samochód. Możemy jeszcze ewentualnie poprosić kogoś znajomego, aby nas podrzucił, ale w takim wypadku pamiętajmy, że za kilka dni lub tygodni będziemy potrzebować transportu powrotnego, z lotniska, i tutaj sprawa może okazać się bardziej kłopotliwa. Zatem wybierając spośród taksówki, środków komunikacji publicznej oraz własnego samochodu, jaki wariant wydaje Ci się najlepszy?

Taksówki należą do raczej drogich rozwiązań, autobusy, czy pociągi bywają niewygodne (zwłaszcza, gdy mamy ze sobą spory bagaż) i zawodne (a przecież o spóźnieniu nie ma mowy). Najwygodniejszą, najbardziej opłacalną i najbardziej punktualną opcją jest zatem własne auto. Co jednak z nim zrobić, gdy już dotrzemy na lotnisko?

Parking w okolicach portu lotniczego – rozwiązanie doskonałe?

Dojeżdżasz na lotnisko własnym samochodem i… po prostu pozostawiasz go na parkingu. Można tutaj pokusić się o stwierdzenie, ze jest to niemal rozwiązanie doskonałe. Dlaczego? Otóż wybierając właściwie, a zrobisz tak z pewnością wchodząc na http://modlinparking.pl/dojazd/, będziesz mieć do dyspozycji miejsce na strzeżonym, monitorowanym i wygodnym parkingu doskonale zlokalizowanym w pobliżu portu lotniczego. Bezpłatna taksówka podwiezie Cię pod sam terminal, zatem nie będziesz musiał martwić się także o swój ciężki bagaż. Zatem w takiej sytuacji Ty zyskasz wygodny, tani i punktualny dojazd do portu lotniczego oraz spokojną głowę, a Twój samochód bezpieczne i nowoczesne miejsce parkingowe na czas Twojego pobytu poza domem. Rozwiązanie doskonałe, prawda? Komfortowa podróż od początku do końca.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki