Niezastąpiony sprzęt do cięcia aluminium

industrial mechanical technician portrait in factory
REKLAMA

Od wielu lat oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania oferowane przez firmy cieszące się najmniejszym poziomem niespodziewanych awarii urządzeń. Dodatkowo przy naszej siedzibie funkcjonuje nasz serwis, w którym zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników. Wierzymy, że ich kompetencja i wiedza zaowocuje profesjonalnym wykonaniem usług zleconych przez klienta.

Powszechnie stosowane aluminium, to tak naprawdę glin zawierający zanieczyszczenia, których ilość zależy od metody otrzymywania. Znajduje on zastosowanie w produkcji profili okiennych, przemyśle motoryzacyjnym, czy szeroko rozumianym budownictwie. Szerokie pole jego zastosowania sprawia, że istnieje wysokie zapotrzebowanie na jego techniczną obróbkę. Z pomocą przychodzi nasza oferta produktów, w której znajdą Państwo tarczowe przecinarki półautomatyczne i automatyczne.

Przecinarka tarczowa AL400 jest reprezentantem przecinarek półautomatycznych. Całkowita moc generowana przez urządzenie wynosi 4,3kVa co pozwala na jego zastosowanie na placach budowy, warsztatach ślusarskich czy halach produkcyjnych. Specyfikacja techniczna pozwala na jego komercyjne wykorzystywanie wszędzie tam, gdzie pożądana jest precyzja dokonywanego cięcia.

Produkt AL600 różni się od wspomnianego wcześniej poprzednika generowaną mocą. W przypadku tego urządzenia wynosi ona aż 8,3 kVa, co daje prawie podwojoną wartość! Zwiększona jest również prędkość wykonywanego cięcia, co jest odpowiedzią na potrzeby większych przedsiębiorstw realizujących zlecenia na czas.

Jeśli chodzi o przecinarki w pełni zautomatyzowane, w naszej ofercie posiadamy tylko jeden model i jest on oznaczony jako AL. 5000 NC. Cała konstrukcja waży około 550 kg. Prędkość pracującej taśmy jest identyczna, jak w przypadku produktu AL600 i wynosi około 51 m.s-1. Szczególnie polecane jest zastosowanie tego urządzenia w przypadku dużych hal produkcyjnych, gdzie czas zaoszczędzony na przeniesieniu wykonania obowiązku z pracownika na maszynę, można przeznaczyć na wykonywanie innej czynności. Niewątpliwym atutem opisywanego produktu jest oferowana przez nie waga materiału. Producent zapewnia o wadze dochodzącej nawet do stu pięćdziesięciu kilogramów.

Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie są objęte gwarancją. Oferujemy Państwu również możliwość pozostawienia swojego starego sprzętu w formie rozliczenia. Wartość ustalana jest indywidualnie przy obecności naszego konsultanta. Wierzmy, że nasze doświadczenie i renoma przekonają Państwa do dokonania zakupu w naszej firmie Bomar-poland.com.pl

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki