Akademia Tańca Elite pojawiła się na terenie Jaworzna w 2012 roku. Teraz to duża szkółka, która skupia około 200 dzieci.

REKLAMA

Dzieci i młodzież trenują tu między innymi takie techniki jak: jazz, modern, taniec współczesny, hip hop, break dance, balet, a nawet akrobatykę i gimnastykę artystyczną. Przez kilka lat zawodnicy i zawodniczki Elite wielokrotnie zdobywali laury na arenach lokalnych, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Sukcesy nie przychodzą jednak łatwo. To ciężka praca i treningi cztery razy w tygodniu. Czemu zdecydowali się trenować? Zapytaliśmy.

W Elite trenują dzieci w różnym wieku. Od kilkulatków do nastolatków. Mimo młodego wieku posiadają już ponadprzeciętne umiejętności. Szpagat, salto, gwiazda – to dla nich bułka z masłem. Dzieci przygotowują także układy taneczne, które mieliśmy okazję oglądać już w Jaworznie, choćby podczas gali tańca Akademii Elite, która odbyła się w Jeleniu.

Instruktorzy i trenerzy nie kryją dumy ze swoich podopiecznych. Sukcesy są zwieńczeniem ciężkiej pracy, ale jak sami mówią – zdecydowanie warto.

Zawodnikom Akademii Tańca Elite gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki