Wielka Orkiestra zebrała ponad 100 milionów

Rekordowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 25. finału udało się przekroczyć magiczną granicę 100 milionów złotych. Było to 105 mln 570 tys. 801 zł i 49 groszy.

REKLAMA

We wtorek w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której Jurek Owsiak podsumował 25. finał WOŚP. Swój udział w tym ogromnym sukcesie ma także jaworznicki sztab, który wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy niemal od samego początku. W nagrodę za pomoc Orkiestrze nasz sztab otrzymał pamiątkowy medal, który w imieniu jaworznickich wolontariuszy odebrała Mirosława Matysik, szef sztabu w Jaworznie.

Podczas wystąpienia Jurek Owsiak podkreślał, że dzięki zebranym pieniądzom fundacja po raz kolejny wyposaży szpitale w najnowocześniejszy sprzęt, wspierając tym samym dzieci i seniorów.

Zanim Jurek Owsiak ogłosił oficjalną, zebraną w tym roku kwotę, skierował podziękowania do wszystkich wolontariuszy i osób, które wspierają Orkiestrę.

Już wkrótce podziękowania dla wszystkich wolontariuszy w mieście będzie wręczać sztab, który od 24 lat działa przy gazecie „Co tydzień”.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki