Galanteria i odzież eleganckiego mężczyzny

REKLAMA

Jeszcze kilka lat temu uważano, że elegancko powinny wyglądać kobiety, mężczyźnie wystarczy jeden garnitur i kilka koszul. Na szczęście takie spostrzeganie mężczyzn przeszło już do historii.

Jeszcze kilka lat temu uważano, że elegancko powinny wyglądać kobiety, mężczyźnie wystarczy jeden garnitur i kilka koszul. Na szczęście takie spostrzeganie mężczyzn przeszło już do historii.

Elegancki mężczyzna, perfekcjonista od A do Z

Pokazy mody istnieją nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. To one wyznaczają obowiązujące trendy i wyznaczają wzorce na najbliższy sezon. Bez względu na obowiązującą modę mężczyzna musi być zadbany, to znaczy dokładne ogolenie, starannie ostrzyżona fryzura, dobrze dobrane perfumy. To Standar obowiązujący bez względu na wybrany styl. Tak dbać o siebie musi mężczyzna preferujący styl sportowy, jak i ten który woli stroje oficjalne. Elegancki mężczyzna dba nie tylko o garnitur od Armaniego, ale także o takie dodatki jak spinki do mankietów, poszewki, krawaty czy muchy. Wszystko musi być idealnie dobrane jakościowo i kolorystycznie.

Produkty dostępne na Gentle-man.pl

Elegancki garnitur

Każdy mężczyzna powinien posiadać w zestawie kilka garniturów, podobnie jak kobieta posiada kilka sukienek, kostiumów czy spódnic. Najlepiej, by garnitur szyty był na miarę, będzie wtedy nie tylko idealnie leżał, ale także ukryje wszystkie mankamenty sylwetki. Garnitur musi być wykonany z materiału wysokiej jakości, który zapewni prawidłowe oddychanie organizmu. Garnitury z materiałów sztucznych powodują pocenie się i nieprzyjemny zapach. Najlepszym materiałem jest wełna zapewniająca przewiewność i elegancki wygląd. Wełny najwyższej jakości nie gniotą się, a garnitur zachowuje nienaganną linię.

Eleganckie dodatki

Oczywiście garnitur, koszula to podstawowe elementy ubioru eleganckiego mężczyzny, ale o efekcie końcowym decydują detale. Skórzany portfel to nie tylko gadżet ładnie wyglądający, ale musi spełniać swoje podstawowe funkcje. Portfel musi być cienki i lekki, by nie wypychał kieszeni. Powinien posiadać miejsce na banknoty i przegródki na różnego rodzaju dokumenty, karty bankomatowe i klubowe. Taki portfel generalnie nie nadaje się na przechowywanie monet, gdyż te zajmują dużo przestrzeni i powodują wypychanie portfela, a tym samym kieszeń.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki