„Postawili zarzut zabójstwa”. W dzisiejszym wydaniu gazety „Co tydzień” na pierwszej stronie wracamy do sprawy zabójstwa 5-miesięcznego Antosia w jednym z bloków przy ul. Partyki. Poniżej piszemy o centrum przesiadkowym za 10 milionów złotych.

REKLAMA

Na stronie drugiej informacje między innymi na temat: targów „Twój Dom, Twoje Otoczenie” oraz rozpoczęcia sezonu motocyklowego na Sosinie. „Ksiądz Mirosław Tosza nagrodzony” – na stronie trzeciej piszemy o przyznaniu ks. Toszy nagrody im. ks. Tischnera.

W dodatku sportowym piszemy o sukcesie jaworznickich siatkarzy, którzy awansowali do turnieju półfinałowego po zwycięstwach z TS Volley Rybnik. W sporcie także informacje piłkarskie, bokserskie oraz ze świata lekkiej atletyki.

W „Dzielnicowym Kalejdoskopie” na stronach 18 i 19 kolejne wieści z dzielnic, tym razem z: Podłęża, Osiedla Stałego, Leopoldu, Centrum, Ciężkowic i Byczyny.

Na ostatniej stronie, jak co tydzień, kolejne odcinki „Jaworznianek”, „Jakuba Dąbka”, „Kątem Oka” oraz twórczość Jana Ryszarda Drąga.

W dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego” na pierwszej stronie „Metropolia śląska podpisana”.

Zachęcamy do lektury!

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki