Święto Rodziny – zobacz, jakie będą atrakcje

Przed nami II edycja „Święta Rodziny”. W sobotę, 20 maja na plantach dla rodzin przygotowano wiele atrakcji. Wspólna zabawa rozpocznie się o godz. 15.00.

REKLAMA

Dzieci wraz ze swoimi rodzicami będą mieli możliwość przygotować się do balu dla prawdziwych księżniczek oraz nabyć niezwykłych mocy i dodatkowych sprawności w Akademii Superbohaterów. Zarówno starszych jak i młodszych z pewnością zainteresuje specjalna strefa edukacyjna, gdzie przeprowadzane będą naukowe eksperymenty. Natomiast w Krainie Cyrku odbędą się specjalne warsztaty kuglarskie. Nie zabraknie również strefy „Co warto przeczytać”, w której odbędzie się wystawa klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej, wystawa nowości książek, rodzinne wędrowanie – wystawa przewodników turystycznych oraz czasopism dla dzieci i młodzieży. Kolejne strefy to strefa „Wyobraźni i łamigłówek zainspirowanych książką” oraz „Włącz się do gry” – strefa sprawności, rywalizacji i refleksji.

Oprócz tych atrakcji przygotowano też mnóstwo konkursów, pokazów, gier i zabaw rekreacyjnych. Tego dnia nie zabraknie też wesołego miasteczka ze zjeżdżalniami. Zaplanowano niezwykłe atrakcje dla prawdziwych fanów motoryzacji i wojskowych klimatów. Wielki finał, zaplanowany na godzinę 18.00, uwieńczony zostanie przyjazdem kilkudziesięciu zabytkowych samochodów. Do Jaworzna tym samym po raz pierwszy zawita Classic Mania Night. Nie zabraknie zabytkowych klasyków oraz pięknych sportowych aut i pojazdów wojskowych.

źródło:www.jaworzno.pl

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki