Mistrz ju jitsu walczy z boreliozą

Jedno ugryzienie przez kleszcza zmieniło w koszmar życie Arka i jego rodziców. Arek od dwóch lat ma ogromne bóle stawów. Błędna diagnostyka trwała długi czas. Okazało się, że Arek ma boreliozę i najprawdopodobniej bartonellę.

REKLAMA

Przed ośmioma lat ugryzł go kleszcz. Arek to młody i bardzo uzdolniony jaworznianin. Od ośmiu lat jest zawodnikiem Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno. Wielokrotny medalista Mistrzostw i Pucharu Polski w Ju-jitsu. Brązowy medalista Pucharu Świata Kadetów w Ju-jitsu z 2015 roku.

Niestety, nieskuteczne leczenie rumienia spowodowało uśpienie choroby na sześć lat. Badania dostępne w Polsce (WB) wielokrotnie wychodziły negatywnie.

Arek pomimo walki z bólem, dzięki sile woli, ogromnej determinacji i wsparciu rodziców oraz trenera w tym sezonie zdobył trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Ju-jitsu oraz drugie miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Judo. Został również najlepszym absolwentem Gimnazjum nr 3 w Jaworznie w roku szkolnym 2016/2017 ze średnią 5,33 oraz wzorowym zachowaniem.

Dziś Arek walczy z bólem, który uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Jego życie skupia się teraz wokół leczenia. Jego marzeniem jest wrócić do regularnych treningów, a jego rodzice walczą o powrót syna do zdrowia.

Arka w dalszym leczenie można wspomóc dokonując wpłat na adres:

Fundacja Pomóc Więcej
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec

http://pomocwiecej.com.pl/2017/05/20/malek-arkadiusz/

Numer konta: 14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty : Małek Arkadiusz

PayPal: pomocwiecej@interia.pl
Prosimy o podanie tytułu/celu przy wpłacie PayPal – Małek Arkadiusz

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki