Bonus 300 zł dla klientów TAURONA

Oferta pakietowa z bonusem 300 zł dla klientów TAURONA. TAURON wprowadził nową ofertę pakietową dla gospodarstw domowych. Klient, który zdecyduje się na prąd i gaz z usługami serwisowymi, otrzyma zwrot za prąd w wysokości 300 zł. Wartość bonusu wpłacana jest na konto rozliczeniowe klienta za energię elektryczną.

REKLAMA

Z analiz TAURONA wynika, że pakiet ze zwrotem 300 zł jest obecnie najlepszą cenowo ofertą na rynku dla typowego gospodarstwa domowego, czyli takiego, które zużywa rocznie 2000 kWh energii elektrycznej i 6390 kWh gazu. Poza 300-złotowym zwrotem zaletą oferty jest niska cena prądu i gazu – paliwo gazowe jest tańsze o 5 proc. od taryfy największego sprzedawcy gazu w Polsce. Dodatkowo, w sytuacji spadku cen taryfowych, klient ma możliwość dokonania w ciągu dwóch miesięcy zmiany na inny cennik z bieżącej oferty TAURONA, a w przypadku podwyżek – gwarancję niezmienności ceny.

Na korzyść nowej oferty przemawia również wyróżniający się na rynku pakiet usług serwisowych 24H dla prądu i gazu. Z badań konsumenckich wynika, że zadowolonych jest z nich ponad 85 proc. klientów. Te wyniki potwierdzają, że TAURON dostarcza klientom takich wartości, które są przez nich oczekiwane i doceniane.

Usługi serwisowe z linii 24H to sztandarowe produkty TAURONA, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Korzysta z nich obecnie ponad 900 tys. gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferowany z bonusem 300 zł pakiet usług serwisowych gwarantuje profesjonalną pomoc w przypadku awarii instalacji elektrycznej i gazowej oraz sprzętu RTV, AGD, PC i urządzeń gazowych. W okresie 3 lat można 6 razy wezwać serwisanta dla prądu i 6 razy serwisanta do urządzeń lub instalacji gazowej. Zakres usługi obejmuje pokrycie kosztów robocizny oraz części zamiennych do kwoty 500 zł w odniesieniu do jednej awarii.

W najnowszej ofercie TAURONA usługi te gwarantowane są z dodatkową korzyścią – niższą o 5 proc. – opłatą handlową za serwis związany z instalacją i urządzeniami elektrycznymi oraz opłatą za usługę gaz z serwisantem.

Pakiet prąd, gaz i usługi serwisowe ze zwrotem za prąd 300 zł można zamówić na stronie internetowej www.tauron.pl, telefonicznie pod numerem 555 444 555 lub w dowolnym punkcie obsługi TAURONA.