Otwierasz warzywniak i zastanawiasz się czy możesz wziąć pożyczkę?

Na pewno nie raz myślałeś o założeniu własnego biznesu jakim jest warzywniak. Przedsięwzięcie to może przynosić bardzo duże dochody ze względu na spore zainteresowanie zdrowym stylem życia.

REKLAMA

Może warto jest o tym pomyśleć i dodatkowo zarobić na tym parę groszy? Jeśli dobrze się zorganizujesz i zapewnisz potencjalnym klientom dobrej jakości towar to w stu procentach osiągniesz sukces. Często zdarza się tak, że masz doskonały pomysł oraz predyspozycje, ale brakuje Ci gotówki. Jak zatem zdobyć środki finansowe by zrobić dobry interes prowadząc warzywniak i zapewnić sobie dobry start? Nie martw się! Z pomocą przychodzi BOSS pożyczka, która pozwala na szybkie zdobycie pieniędzy całkowicie online. O kwotę nawet do 10 tys. złotych może ubiegać się każda osoba planująca założyć swój biznes. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z biznesem.

WSPÓŁCZESNY WARZYWNIAK
Zacznijmy od samego początku. Aby otworzyć warzywniak musisz znaleźć odpowiedni lokal usytuowany w dobrej lokalizacji. Domki rodzinne oraz osiedla mieszkaniowe skupiają najwięcej potencjalnych klientów. Pamiętaj, że nie należy wybierać lokalizacji w okolicach, w której jest dużo supermarketów czy bazarów. Powierzchnia lokalu może wynosić zaledwie 20 mkw. Jeśli chcesz obniżyć koszty to pomyśl o wynajęciu lokalu lub budki. Wówczas miesięczny czynsz może zamknąć się w kwocie 1 500 złotych. Wynajęte miejsce musisz odpowiednio urządzić. W tym celu konieczny jest zakup odpowiednich regałów, na których będziesz ustawiał skrzynki z warzywami oraz owocami. Kupując używane regały koszt umeblowania może ograniczyć się do kwoty 2 000 złotych. Aby Twój biznes miał szansę powodzenia musisz zainwestować w klimatyzację, ponieważ oferowane przez Ciebie produkty muszą być zawsze świeże. Warto jest również pomyśleć o zakupie używanego samochodu dostawczego, który możesz zakupić nawet za 2 000 złotych. Kolejnym aspektem jest znalezienie dobrego i sprawdzonego źródła zaopatrzenia. Najświeższy towar jest dostępny w gospodarstwach rolnych. Na samym końcu musisz zakupić kasę fiskalną oraz wagę, których łączny koszt wynosi około 2 500 złotych. Ostatnim i zarazem niezbędnym elementem jest uzyskanie zgody na otworzenie sklepu. W tym celu musisz spełnić określone wymagania i uzyskać różne zezwolenia, między innymi od Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

KOSZTY, KOSZTY, KOSZTY…
Przychodzi moment, w którym brakuje Ci pieniędzy. Wszystkie oszczędności już wydałeś. Nie chcesz prosić rodziny o pożyczkę, ponieważ obawiasz się, że to źle wpłynie na wasze przyszłe relacje. Co więcej, zwłaszcza na początku swojej działalności, możesz mieć duży problem z uzyskaniem kredytu z banku. Bariera wysokich wymagań oraz piętrzące się formalności, związane z przedstawieniem wielu zaświadczeń i dokumentów, przerasta raczkującego przedsiębiorcę. Co więcej, czas oczekiwania na ostateczną decyzję jest dość długi. Z pomocą przychodzi BOSS pożyczka dostępna pod adresem: https://bosspozyczka.pl/ , która jest idealnym sposobem finansowania potrzeb dopiero co startujących małych biznesów. Jest to platforma zajmująca się wspieraniem biznesu tam, gdzie tradycyjna bankowość nie ma dla nich odpowiedniej oferty. Nasz specjalista dopasuje wysokość poszczególnych rat do twoich możliwości ich spłaty. Każda oferta jest przejrzysta, a łatwy proces wnioskowania przebiega bardzo sprawnie. Pieniądze znajdą się na twoim koncie w ciągu 24 godzin. Wszystko zostanie dostosowane do twoich oczekiwań.
Więcej informacji na temat pożyczek można znaleźć na stronie bosspozyczka.pl.

WERONIKA LECHAŃSKA

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki