Pchli Targ na Małym Rynku

Pchli Targ gości na Małym Rynku już od ponad roku. Z każdym miesiącem przybywa zarówno sprzedawców i wystawców oraz klientów.

REKLAMA

Tak duża frekwencja potwierdza, że w mieście brakowało takiej inicjatywy, która bardzo spodobała się mieszkańcom.

Na Pchlim Targu znaleźć można dosłownie wszystko. Stare, zabytkowe przedmioty, trudno dostępne, ciekawe gadżety, monety, książki, a nawet ubrania.

Dla wystawców szukanie wyjątkowych przedmiotów, a następnie wystawianie ich na pchlim targu to przede wszystkim pasja i hobby. W ten sposób często dają drugie życie starym rzeczom, które do tej pory zalegały na strychach albo w piwnicach. Na targu nie zabrakło także rękodzieła.

Od pierwszej edycji pchlego targu wśród sprzedających można spotkać najmłodszych. Dzieci sprzedają swoje zabawki i książki, z których już wyrosły. W ten sposób najmłodsi od początku uczą się przedsiębiorczości, a zyski ze sprzedaży przeznaczają na zakup nowych zabawek.

Przed nami jeszcze trzy spotkania ze starociami i nie tylko na małym rynku. Najbliższy Pchli Targ odbędzie się 20 sierpnia, kolejny 17 września, a ostatni w tym roku zapraszamy 15 października.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki