Tour de Pologne 2017

Święto kolarskie w Jaworznie. Po roku przerwy do miasta wraca kolarski peleton Tour de Pologne. W tym roku startem kolarzy żyje całe miasto. Od godziny 12:00 na jaworznickim rynku odbywały atrakcje dla mieszkańców, a o godzinie 15:00 kolarze wystartowali do Szczyrku.

REKLAMA

Kibice nie tylko mogli obserwować start ale też przygotowania ekip do III etapu tegorocznego Tour de Pologne. Na scenie rozdano nagrody w konkursie rowerowym. Ryszard Piechówka i Adrianna Gołas otrzymali rowery za najlepsze wyniki w 23. Wyścigu Rowerów Górskich wśród jaworznian.

Wyścigi kolarskie nie mogą się też odbywać bez towarzystwa pięknych hostess. Wiola, zwyciężczyni konkursu na jaworznicką hostessę Tour de Pologne zapraszała do kibicowania.

Czesław Lang dyrektor wyścigu, dobrze się czuje w Jaworznie. Może tour zagości do Jaworzna na stałe. Padła ze sceny taka niezobowiązująca deklaracja, chęci umiejscowienia w Jaworznie mety jednego odcinka.

W kolejnej odsłonie zaprezentowali się na scenie kolarze, główni bohaterzy dzisiejszego dnia. Rafał Majka potwierdził, że doping publiczności na starcie daje mu wiele energii.

Kibicowali też pracownicy TAURON, szczególnie TAURON Wydobycie, którzy zgromadzili się na trasie przy dyrekcji firmy. Na rynku w namiotach promocyjnych można było zapoznać się z aktualną ofertą handlową Wydobycia.

Punktualnie o godzinie 15:00 wyścig odjechał, ale kolarskie emocje pozostaną z nami jeszcze kilka kolejnych dni.

Galerię zdjęć znajdziecie tutaj: http://www.jaw.pl/2017/07/tour-de-pologne-2017-jaworzno-galeria-zdjec/

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki