W związku z organizacją 22. Międzynarodowego Biegu Ulicznego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

REKLAMA

Zawodnicy wystartują ze Stadionu Miejskiego przy ul. Krakowskiej 8 o godzinie 16:00. Pobiegną ulicami: Krakowską, Grunwaldzką, Zieloną, Rynkiem, św. Wojciecha i Jaworznicką. Tam na wysokości os. Gagarina zlokalizowany będzie nawrót.

Do mety uczestnicy biegu wrócą z pominięciem centrum miasta- poruszać się będą ulicami Jaworznicką, Św. Wojciecha, Obwodnicą Północną, Hugona Kołłątaja, Braci Gutmanów – meta na stadionie.

Limit na pokonanie trasy wynosi 2 godz. zatem o godz.18.00 wszyscy zawodnicy muszą już być na mecie. W godz.16.00-18.00 ulice, po których będą się poruszać biegacze będą wyłączone z ruchu. W tych godzinach najlepiej unikać przejazdu w rejonie trasy.

W samym centrum uciążliwości w ruchu potrwają dość krótko bo jedynie w godz.16.00-16.20 i tylko wtedy możemy zobaczyć biegaczy, trasa powrotna została poprowadzona z pominięciem centrum miasta.

Źródło: MCKiS

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki