Budowa nowego PEWEXu na Podłężu jeszcze trwa, a inwestor już szuka najemców na powierzchnie handlowe. Jeśli prowadzisz biznes w Jaworznie warto zainteresować się tą ofertą.

REKLAMA

Funkcje obiektu: handlowo-usługowa z możliwością prowadzenia innej, komercyjnej, działalności np.: biura. W zainteresowaniu naszym są też instytucje szukające powierzchni dla realizacji przedsięwzięć niekomercyjnych.

Opis obiektu:
Nowoczesny – osiedlowy obiekt handlowo – usługowy jest obiektem dwukondygnacyjnym w układzie pasażu. Wzdłuż niego usytuowane są o różnej powierzchni lokale z dostępem od środka. Drugi rodzaj powierzchni do wynajęcia to lokale znajdujące się od strony podcienia, do których dostęp jest od zewnętrznej strony obiektu. Druga kondygnacja przygotowana jest w wersji deweloperskiej z możliwością podziału na różne powierzchnie i dostosowania do potrzeb przyszłego najemcy.

Obiekt wyposażony jest w dwie windy co w połączeniu z szerokimi schodami i pasażem, doskonale komunikuje dół z górą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek komunikacji miejskiej oraz powstaje duży parking dla zmotoryzowanych klientów. Obiekt posiada również plac rozładunkowy dla samochodów dostawczych w tym dla dużych – typu TIR.

Zalety:
– obiekt usytuowany jest w dobrze skomunikowanym 100 tys. mieście – w centrum 14 tys. osiedla, co zapewnia duży zbiór potencjalnych klientów
– obiekt znajduje się przy głównej drodze przecinającej osiedle
– w bezpośrednim sąsiedztwie (na przeciwko) funkcjonuje również z obiektami sportowymi, osiedlowym parkiem rekreacji i wypoczynku
– inwestor proponuje bardzo konkurencyjne ceny wynajmu w porównaniu z podobnymi obiektami

Lokalizacja: Jaworzno – Osiedle Podłęże przy Al. Piłsudskiego 72 ( woj.śląskie)

Termin oddania obiektu: koniec stycznia 2018 roku

http://www.smgornik-j.pl/szablon.php?tresc_g=nowy%20obiekt_szczegoly

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki