Policja poszukuje sprawcy napadu na kobietę

Policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o napad na mieszkankę Katowic. Do zdarzenia doszło w sobotę 12 sierpnia pomiędzy godz. 5.20 a 7.10 przy ul. 1 Maja w Katowicach, w okolicach hotelu.

REKLAMA

Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z katowickimi policjantami.

Do zdarzenia doszło w sobotę 12 sierpnia pomiędzy godz. 5.20 – 7.10 u zbiegł ulic 1 Maja i Dudy-Gracza w Katowicach. Jak wstępnie ustalono sprawca podążał za kobietą już od katowickiego Rynku. W okolicach hotelu mężczyzna zaatakował kobietę, następnie ukradł wartościowe przedmioty i uciekł z miejsca zdarzenia. Apelujemy o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę na obrazach z monitoringu. Śledztwo w sprawie prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice – Południe.

Osoby, które mogą pomóc policji w ustaleniu tożsamości bądź miejsca przebywania sprawcy proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod nr tel. (032) 200 20 00 w godz. od 8.00 do 15.00 lub (032) 200 2555 i 997 przez całą dobę.

Źródło i wideo: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki