Zespół Śląsk i Teresa Werner wystąpili na Senioraliach

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk oraz Teresa Werner wystąpili na jaworznickich plantach na zakończenie tegorocznych Senioralii. Impreza była bardzo udana i zgromadziła liczne grono jaworznian – nie tylko seniorów, ale całe rodziny.

REKLAMA

Jako pierwszy wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Śląsk – grupa, której nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z największych i najważniejszych polskich zespołów folklorystycznych, który działa od ponad 60 lat i występował na całym świecie. Tym razem kunszt artystów mogli podziwiać jaworznianie.

Później wystąpiła Teresa Werner. Artystka była przez długi czas związana z Zespołem Tańca i Pieśni Śląsk i nie ukrywała, że tęskni za występami w tym zespole. Werner porwała publiczność do wspólnej zabawy.

Jaworznianom występy i całe Senioralia bardzo się podobały. Z ust uczestników płynęły same pozytywne opinie na temat święta seniorów w naszym mieście.

Trzecia edycja Senioraliów, organizowana przez Urząd Marszałkowski województwa śląskiego przechodzi do historii jako impreza zdecydowanie udana.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki