Do konkursu zgłoszono około stu najciekawszych i najbardziej oryginalnych zwierzaków – przegląd wszelkich domowych futrzaków i tych z piórami.

REKLAMA

Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania – zagłosowało ponad tysiąc dwieście siedemdziesięciu sympatyków zwierzaków domowych.

Najwięcej głosów powędrowało do Alpina (nr 52 – 242 głosy), drugie miejsce zajęła Mileczka (nr 10 – 174 głosy), za nią uplasowała się Matylda (nr 53-109 głosów), tuż za nią czwarte miejsce zajął Odi (nr 41 – 102 głosy), miejsce piąte powędrowało do Dixi (nr 62 – 91 głosów) a na miejscu szóstym znalazła się Meggi (nr 11 – 73 głosy).

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Po odbiór kuponów na nagrody zapraszamy do redakcji.

Nagrodzone zdjęcia:

  1. miejsce Alpin Alpin wita wszystkich, adoptowany w grudniu 2016r. Ta decyzja zmieniła całkowicie moje i jego życie i była to najlepsza decyzja w moim życiu ? Przeszedł wiele i zasługuje na wszystko, co najlepsze i ogrom miłości

2. miejsce Mileczka

Nadszedł letni czas, inne pieski poszły w las. A Mileczka, ta gwiazdeczka, chustkę wkłada i hop! Biesiada! Wieczorami muchy łapie za to w nocy słodko chrapie. Lubi tańczyć, aportować, nawet czasem zanurkować. Jest słodziutka jak cukierek, zawsze ma pomysłów wiele. Taka z niej artystka mała, co w przyszłości wiele zdziała!

3. miejsce Matylda

Nasza Matylda ma niespełna pół roczku a już zwiedziła z nami tyle miejsc! Mówi się, ze buldogi francuskie są leniwe- wręcz przeciwnie! Nasza psinka uwielbia długie spacery, wycieczki po górach ? jest bardzo energicznym psiakiem, kocha bardzo swoja pancię, bo gdy tylko może jest ciągle przy niej. Jest też niesamowitym głodomorem, bo gdy tylko odwrócę wzrok już pochłania wszystko ze stołu. Jest najwspanialszym psiakiem pod słońcem!

4. miejsce Odi

Cześć wszystkim ?? jestem Odi rozrabiaka. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Gdy miałem 8 miesięcy moje legowisko zaatakował pająk. Ale że jestem dzielnym psiakiem, poradziłem sobie z pająkiem. Niestety moje legowisko nie wytrzymało tej wojny. Moi “rodzice” kochają mnie bezwarunkowo ❤ i nie mogli pozwolić mi spać na podłodze, więc na drugi dzień dostałem nowe legowisko, które jak na razie nic nie atakuje ? pozdrawiamy wszystkich.

5. miejsce Dixi

Cześć jestem Dixi i mam 2 latka mówią na mnie mały chuligan, ponieważ zawsze wszędzie jest mnie pełno uwielbiam zabawy z moją psią siostrzyczką, spacery i lubię być przytulana głaskana po prostu jestem przyklejka.

6. miejsce Meggi

Meggi to 20 miesięczna suczka, którą znalazłam na ogłoszeniu z jednych portali ogłoszeniowych. Zawsze w planach był rasowy pies, jednak nie żałuję wyboru. Pomimo jej lęków do niektórych sytuacji, razem biegamy i startujemy w zawodach agility. Przeważnie na każdych zawodach zdobywamy podium! Jesteśmy jednym z kilku team’ów z Jaworzna, który wraz z naszą grupą trenuje agility w naszym mieście. W 2017 roku wzięłyśmy udział w pokazie sztuczek na WOŚP 2017 Jaworzno. Jest moim wymarzonym psem, perfekcyjnym i nie zamieniłabym jej na innego psa! Pozdrawiamy wraz z Meggi całą redakcję, czytelników gazety oraz Jaw.pl