Spotkanie Aktywnych Jaworznianek

Drugie spotkanie Aktywnych Jaworznianek odbędzie się w piątek, 17 listopada w sali obrad Urzędu Miejskiego. Cykl comiesięcznych spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

REKLAMA

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek – właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska – ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń. Na każdym ze spotkań będą występować wybitni przedsiębiorcy, mentorzy biznesowi i szkoleniowcy.

ZOBACZ: Aktywne jaworznianki – odsłona pierwsza

Dla kogo? – dla aktywnych zawodowo kobiet, dla prowadzących własne przedsiębiorstwo w formie jednoosobowych działalności gospodarczych lub wieloosobowych, dla kobiet pracujących na stanowiskach menadżerskich, dla chcących rozwinąć swój biznes lub go stworzyć, dla kobiet, które chcą powrócić na rynek pracy, dla tych, które chcą coś zmienić w swoim życiu i podjąć nowe wyzwanie.

Plan spotkania – 17 listopada, godz. 17.30

  • wykład – środki i dotacje z Unii Europejskiej. Jak pozyskać, kiedy, gdzie, harmonogram działań, Urząd Pracy.
  • wykład – socjal media – marka osobista XXI w. (Karolina Boborowska)
  • wykład – stres w biznesie, nieregularny tryb życia. Jak zachować zdrowie? (Patrycja Kłósek)

Na spotkanie wstęp jest bezpłatny. Po zakończeniu prelekcji odbędzie się koncert zespołu Fabryki Talentów oraz spotkanie integracyjne w JAZZ CLUB.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki