Jakie nowości w elektronice kuchennej i łazienkowej przygotowali dla nas producenci na 2018 rok?

REKLAMA
REKLAMA

Z miesiąca na miesiąc na rynku pojawiają się coraz to nowe urządzenia, za pomocą których można budować nowoczesne systemy multimedialne oraz oglądać telewizję i słuchać radia. Poznajcie trendy na najbliższy rok i zobaczcie, co z nich możecie wykorzystać w swoim domu.

Jakie radio kuchenne sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach?
W nowoczesnej kuchni świetnie spisuje się nowoczesny system audio, korzystający z technologii Bluetooth. Dzięki tego typu urządzeniu można uzyskać świetną jakość dźwięku, bez wydawania dużych pieniędzy na sprzęt. Systemy do dystrybucji muzyki dostarczają dobrego brzmienia i wielu praktycznych funkcji. Umożliwiają też przesyłanie strumieniowo muzyki z systemu Android (lub dowolnego urządzenia przenośnego obsługującego Bluetooth). Dają realistyczny, przestrzenny dźwięk, który zadowoli nawet wymagającego słuchacza.

Duży wybór sprzętu audio do pomieszczeń narażonych na wyższy poziom wilgoci, takich jak kuchnie i łazienki, można znaleźć w sklepie internetowym https://www.aquasound.pl.

Nowoczesne, a zarazem proste w obsłudze systemy audio do kuchni i łazienki

Poszczególne elementy systemu są bardzo łatwe do konfiguracji po zakupie. Prezentują się estetycznie, są proste w obsłudze i wspaniale brzmią. Dzięki temu sprawdzają się w pomieszczeniach takich jak kuchnie i łazienki, w którym spędzamy sporą część czasu każdego dnia. Nowoczesne głośniki kuchenne, oferowane przez wyspecjalizowane firmy, dają nam możliwość spełnienia potrzeby rozrywkowej i informacyjnej.

Decyzja o instalacji radia kuchennego przynosi korzyści całej rodzinie. Nadaje się idealnie jako źródło rozrywki w czasie wizyty przyjaciół, ale także do słuchania programów informacyjnych w czasie spożywania posiłków oraz śledzenia tematycznych audycji radiowych podczas przygotowywania kolacji. Zaletą systemu audio do kuchni jest również wysoka jakość dźwięku, która wypełnia całe pomieszczenie.

Radio kuchenne stanowi bardzo użyteczny element, dzięki któremu można się zrelaksować po powrocie do domu po pracy. W nowoczesnych systemach audio stosuje się zestawy, które są w pełni odporne na podwyższony poziom wilgotności. Ponadto, na uwagę zasługuje bardzo prosty system sterowania za pomocą smartfona. Urządzenia są współcześnie projektowane w taki sposób, aby się nie kurzyły i nie zajmowały zbyt wiele przestrzeni. Dlatego też dobrym wyborem są minimalistyczne, montowane pod sufitem lub na ścianach, dyskretne i estetycznie wizualnie systemy.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki