REKLAMA
REKLAMA

Pomieszczenia biurowe do wynajęcia – 93 m2


Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal użytkowy o powierzchni 93m2 usytuowany w Jaworznie przy ul. Szczotki 64 – na terenie siedziby PUPH JAREM Sp. z o.o.
Lokal składa się z 5 osobno zamykanych pomieszczeń z niezależnym wejściem, dodatkowo do dyspozycji zaplecze kuchenne i sanitariaty. Biura są jasne, odświeżone w bardzo dobrym standardzie , wyposażone w instalację sieci komputerowej, telefonicznej . Na życzenie Najemcy za dodatkową opłatą możemy udostępnić meble biurowe lub sprzęt komputerowy.

Przeznaczenie lokalu: handel, usługi, biura.

Lokal przeznaczony do wynajmu jest ogrodzony, monitorowany, znajduje się pod nadzorem firmy ochroniarskiej a pomieszczenia biurowe podłączone są do stałego systemu alarmowego . Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępne miejsca parkingowe, istnieje również możliwość umieszczenia reklamy na ogrodzeniu widocznej z ulicy. Tuz obok znajduje się przystanek autobusowy.

Czynsz wynosi : 22 zł / m2
+ media, na które składają się miedzy innymi: energia elektryczna, wywóz odpadów, woda, ścieki, ochrona mienia

Lokale do wynajęcia od zaraz !!! ZACHĘCAMY I ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA

Szczegółowe informacje na temat obiektu uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 32 752 92 12- lub osobiście w sekretariacie spółki JAREM od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do 14.00

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki