REKLAMA

Żyjemy w czasach, kiedy zwrot „nie mam na nic czasu” jest codziennością wielu ludzi z naszego otoczenia, zarówno młodych jak i starszych wiekiem. Pośpiech powoduje, że upadamy na zdrowiu, tak psychicznym jak i fizycznym. Jednym z objawów jest nadmierne lub/i przedwczesne siwienie. Zmora zarówno mężczyzn jak i kobiet – jak z walczyć z siwymi włosami, jednocześnie nie uciekając się do farb?

Mikroskładniki sposobem na sukces w walce z siwizną?

Mimo, że to geny grają główne skrzypce, jeśli chodzi o podatność na szybsze siwienie, to jednak nie są one jedynym winowajcą. Drugim, najbardziej wpływowym czynnikiem jest nieodpowiednia lub mało zbilansowana dieta.

Wytwarzanie się melaniny, która odpowiada za kolor włosów, jest procesem, który wymaga odpowiedniej proporcji mikroskładników: witamin i minerałów. Jeśli nasza dieta nie należy do urozmaiconych, zastosujmy suplementację. W naszym organizmie nie może zabraknąć siarki, miedzi czy krzemu. Siła i kolor włosa zależy w dużej mierze właśnie od nich.

Dostarczanie do naszego organizmu odpowiednich witamin i minerałów ma dwa bardzo ważne zadania. Po pierwsze zbilansowana dieta zahamuje w pewnym stopniu proces siwienia – jeśli we wczesnym wieku jesteśmy tego świadomi, to w późniejszym nie będziemy skazani na farby. Po drugie, bogactwo mikroskładników stymuluje i jednocześnie przyspiesza produkcję melaniny. Nie musisz ścinać siwych włosów, ani czekać aż powypadają – one same wrócą do pierwotnego koloru.

GR-7 Professional – naturalny preparat cofający skutki siwienia

Jak już wcześniej zaznaczono, siwienie jest procesem odwracalnym. Udowodniła to firma GR-7, wypuszczając na rynek przetestowany przez EUROFINS preparat o nazwie GR-7 Professional. Na czym polega jego sukces?

Otóż w unikalnej mieszance ziół (min. łopianu czy skrzypu polnego) ukryta jest recepta na nasz naturalny kolor włosów. Nakładając preparat na głowę, sprawiamy, że wyciąg przenika do skóry, a wytwarzanie melaniny zostaje zwiększone. Powtarzanie tej czynności przez okres od 7-25 dni sprawi, że siwe kosmki powoli powrócą do naturalnej barwy.

Środek GR-7 Professional posiada rekomendację wielu uznanych salonów fryzjerskich, salonów SPA oraz gabinetów trychologicznych. Wśród grupy 25 badanych przez EUROFINS, u wszystkich odnotowano widoczne efekty zanikania siwizny już po tygodniu od stosowania (2 razy w ciągu dnia, bez mycia głowy). Co ważne, ankietowani nie zauważyli u siebie żadnych skutków ubocznych stosowania preparatu GR-7. Wynika to z faktu, że receptura oparta jest w większości o naturalne składniki.

Efektywność GR-7 Professional zależy w dużym stopniu od indywidualnych uwarunkowań. Największy wpływ na to, jak szybko pojawią się efekty kuracji ma przede wszystkim naturalny kolor włosa oraz jego grubość. GR-7 Professional nie jest jednym z popularnych na rynku odsiwiaczy, które zawierają w swoim składzie farbę maskującą siwiznę. Produkt rekomenduje min. KAPYDERM, słynący w Polsce z dystrybucji trychologii. O jego skuteczności możecie przekonać się sami.

Produkt dostępny na stronie Gr-7.eu

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki