Majówka na Podłężu

Rodzinna atmosfera, gry, zabawy i pierwszy z tegorocznych etapów Grand Prix Biegów Patriotycznych. Na scenie Dj Martin i Witek Muzyk Ulicy – za nami Majówka na Podłężu

REKLAMA


Kto był, ten z pewnością do domu wrócił zadowolony! Jaworznicka Inicjatywa Narodowa po raz kolejny zaprosiła mieszkańców Jaworzna do parku w osiedlu Podłęże. Impreza łączyła w sobie typowo rodzinne spotkanie przy grillu i sportowe zmagania. Czy się udało? Potwierdza to choćby frekwencja.

Pierwszy etap tegorocznego jaworznickiego Grand Prix Biegów Patriotycznych cieszył się ogromnym zainteresowaniem również wśród biegaczy z miast ościennych. Czy to chęć wyrażenia szacunku dla postaci rotmistrza Witolda Pileckiego, czy start dla samej przyjemności i sportowego rozwoju – jaworznickie biegi cieszą się coraz większą renomą i uznaniem.

Czy wczorajsza Majówka na Podłężu była udana? Była. Czy mieszkańcy Jaworzna potrafią aktywnie spędzać czas? Potrafią. Czy takie imprezy są potrzebne? Zdecydowanie tak! Kto wczoraj w parku był, ten z pewnością w miłym nastroju wrócił do domu.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki