Za nami pierwszy dzień imprez związanych z  obchodami Dni Jaworzna. Na scenie usytuowanej na Azotanii pojawili się między innymi artyści zza miedzy.

REKLAMA

Grupa Myslovitz wspomagana przez nowego wokalistę zakończyła pierwszy dzień obchodów święta naszego miasta. To właśnie podczas występu tego zespołu pod sceną bawiło się nieco więcej jaworznian niż przez całe popołudnie. Tego roku kolejny raz podjęto próbę bicia rekordu w równoczesnej grze na gitarze utworu „Hey Joe”. Gitarzystów jednak zjawiło się niewielu, choć braku zaangażowania nie można im zarzucić. Na scenie wystąpili również Leszek Cichoński & Jose Torres w projekcie Viva Santana oraz Jerry’s Fingers. Pokaz freestyle umilał czas między koncertami. Pomimo, że prócz koncertów, innych atrakcji było wiele, frekwencja jaworznian pierwszego dnia nie dopisała.

Dzisiaj kolejne koncerty i wielkie emocje związane z z występem naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Rosji. Podczas meczu Polska – Kolumbia piłkarzom dopingować będzie można w strefie kibica na Azotanii.

JG

Zobacz również:

Ruszyły Dni Jaworzna!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki