Sukces na mistrzostwach w tańcu towarzyskim

Niemałym sukcesem może poszczycić się ostatnio Szkoła Tańca Sukces. Na Otwartych Mistrzostwach Polski pary taneczne zajęły wysokie miejsca.

REKLAMA

Polish Open Championship 2018 rozgrywany był 9 i 10 czerwca. Do Karpacza przyjechały pary taneczne niemal z całej Polski. W pierwszym dniu na podium stanęły aż trzy pary ze szkoły Sukces. W kategorii wiekowej 14-15 w tańcu latynoamerykańskim pierwsze miejsce wywalczyli Daria Nowak i Wojciech Kuźma (Sukces Jaworzno). Na drugim miejscu stanęli Julia Dąbrowska i Szymon Miśtal (Sukces Częstochowa), a na trzecim Wiktoria Wychowałek i Michał Muller (Sukces Jaworzno). W tej kategorii startowali jeszcze Nikola Radziwoniuk z Franciszkiem Stadlerem z Jaworzna, którzy zajęli piąte miejsce.

W standardzie 3 miejsce przypadło Darii Nowak i Wojtkowi Kuźmie. W kat. 16-18 w łacinie 2 miejsce wytańczyli Magdalena Dederko i Kacper Pawłowski.

W drugim dniu mistrzostw w kat. 12-13 startowali Nikola Radziwoniuk i Franciszek Stadler. W łacinie uplasowali się tuż za podium, natomiast w standardzie zajęli 3 miejsce. W kat. 14-15 w kombinacji 10 tańców 4 miejsce wytanczyli Julia Dąbrowska i Szymon Miśtal z Częstochowy, mistrzami natomiast została para taneczna reprezentująca Szkołę Tańca Sukces z Jaworzna – Daria Nowak i Wojciech Kuźma. Gratulujemy !

JG

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki