I LO im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie doczekało się nowego boiska

REKLAMA

Syntetyczna nawierzchnia, bramki piłkarskie, kosze i czterotorowa bieżnia lekkoatletyczna – od dziś uczniowie 1 LO korzystać mogą z nowej przestrzeni treningowej. Budowa boiska sfinansowana została m.in. ze środków Ministerstwa Sportu

REKLAMA


Z założenia boisko służyć ma nie tylko uczniom Liceum, a również społeczności lokalnej, mieszkańcom osiedla Podwale i całego Jaworzna.

Podobno jednym z największych zmartwień nauczycieli wychowania fizycznego są… masowo dostarczane przez uczniów zwolnienia z zajęć. Coś, co jeszcze kilkanaście lat temu było rzadkością, dziś staje się standardem? Nie do końca. Choć aktywność fizyczna przegrywa z tą wirtualną – WF nadal jest doceniany przez uczniów.


Choć z nowego boiska cieszą się i władze miasta, dyrekcja Liceum i nauczyciele – najbardziej zadowoleni bez wątpienia są uczniowie. Nowa przestrzeń sportowa już teraz uchodzi za najlepszą w Jaworznie. Czy faktycznie tak jest?

Nie pozostaje nic innego jak założyć sportowy strój, sportowe buty i osobiście sprawdzić stan rzeczy! Zachęcamy do aktywnego wypoczynku!

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki