W naszym okręgu podczas wyborów samorządowych będziemy wybierać radnych do Sejmiku Województwa Śląskiego.

Na listach znajduje się 11 mieszkańców Jaworzna.

Okręg nr 7

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
7 Sejmik Województwa Śląskiego 544572 7 13 104

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MAZUR Paweł Michał 26 Sosnowiec
2 PAŁKA Krzysztof Adam 42 Zawiercie
3 CYGAN Renata Aleksandra 56 Sosnowiec
4 SZMIGIEL Paweł Wiesław 26 Sosnowiec
5 KNETIG Elżbieta Halina 28 Sosnowiec
6 HERMAN Krzysztof Mirosław 24 Sławków
7 KLARCZYŃSKA Olga Kinga 20 Żarnowiec

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PORC Rafał Damian 40 Niegowonice
2 JASKIERNIA Zbigniew Tomasz 64 Sosnowiec
3 BOROWIEC Bożena Ewa 50 Dąbrowa Górnicza
4 FILIK Anna Ewa 28 Czeladź
5 ŁUKASIK Zbigniew Tadeusz 67 Dąbrowa Górnicza
6 GAJOS Izabela Katarzyna 33 Siewierz
7 PIETRZYK Rafał Jan 39 Będzin
8 KOT Magdalena Monika 36 Żarnowiec
9 ŁATAK Ewa 60 Jaworzno

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SKOTALCZYK Ewa Barbara 47 Dąbrowa Górnicza
2 HOŁYSZ Wiesław Mieczysław 61 Dąbrowa Górnicza
3 MAGNER-CHROBAK Joanna Agnieszka 65 Dąbrowa Górnicza
4 BARTOŃ Marek Józef 48 Mysłowice
5 GRABOWSKA Wiktoria Elżbieta 24 Dąbrowa Górnicza
6 DROZDOWSKI Mariusz Paweł 20 Dąbrowa Górnicza

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TESLUK Jakub Henryk 25 Żory
2 CZAJER Urszula 24 Będzin
3 KUSTRZYCKI Jacek 43 Jaworzno
4 KAWOŃ Katarzyna Zofia 32 Sosnowiec
5 DOMAGAŁA Damian Mariusz 28 Będzin
6 GRANAT Aleksandra Maria 63 Sosnowiec
7 MAGIERA Mateusz Paweł 35 Sosnowiec
8 CZAJER Sebastian Jakub 28 Będzin

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GÓRALCZYK Marcin Grzegorz 41 Siewierz
2 KRASICKA Agnieszka Janina 47 Dąbrowa Górnicza
3 WILK Artur 40 Jaworzno
4 DRATWA Paweł 28 Zawiercie
5 KOSIK Karolina Malwina 32 Katowice
6 SMOGÓR Andrzej Jacek 61 Będzin
7 ŁYCZYKOWSKA Aleksandra Barbara 36 Myszkowice
8 ŁABUŚ Anna 42 Sosnowiec
9 DUDA Andrzej Marek 34 Wojkowice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SARECKI Krzysztof 65 Zawiercie
2 FIGLUS Hanna Maria 64 Strzyżowice
3 TURLEJ Waldemar Bartłomiej 64 Zawiercie
4 MAŁOTA Elżbieta Anna 58 Myszków
5 KLEKOT Krystyna 67 Częstochowa
6 BEDNARZ Jerzy Marian 65 Zawiercie
7 PISKORSKI Krzysztof Władysław 67 Wojkowice
8 SZASTAK Sławomir Marian 65 Brzękowice Wał
9 BAUZA Zofia 66 Kroczyce

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KLEPACZ Witold Janusz 65 Sosnowiec
2 JANOSIK Justyna Katarzyna 42 Wierzbica
3 ŚLUSARCZYK Joanna Jadwiga 43 Poręba
4 KRZYKAWSKI Marcin Tomasz 36 Żelisławice
5 SZLACHTA Krzysztof 61 Rzędkowice
6 GĄSECKA Grażyna 58 Jaworzno
7 KURASIŃSKI Robert Adam 34 Sosnowiec
8 ZIELIŃSKA Teresa Ewa 61 Dąbrowa Górnicza
9 KMIECIK Tadeusz Antoni 69 Gródków

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CHARASIM Dominik Łukasz 34 Sosnowiec
2 KRUPA-SZCZĘSNY Izabela Katarzyna 45 Czeladź
3 MATYSIAK Dawid Andrzej 35 Sosnowiec
4 KLUZ Damian Mariusz 33 Siemonia
5 KUCHARSKA Zofia 55 Zawiercie
6 BUDZYŃSKI Artur Robert 24 Międzybrodzie Bialskie
7 KOWALCZYK Anna Kornelia 36 Słotwina
8 GALUS Marcin Tomasz 39 Dąbrowa Górnicza

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MATERLA Maria 44 Jaworzno
2 ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta 53 Sosnowiec
3 WENCEL Aleksander Remigiusz 18 Będzin
4 KOZIK Marcin Henryk 35 Jaworzno
5 SZYDLIK Bożena Grażyna 53 Włodowice
6 CIEŚLIK Beata Elżbieta 40 Dąbrowa Górnicza
7 CURYŁO Łukasz 38 Jaworzno
8 FIJAŁKOWSKI Krzysztof Sylwester 59 Czeladź
9 BACZYŃSKA Jadwiga 46 Sosnowiec

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SAŁUGA Wojciech Paweł 49 Jaworzno
2 MAZUR Mirosław Jerzy 50 Zawiercie
3 JELONEK Iwona Aneta 50 Jaworzno
4 STACHOWICZ Katarzyna Karolina 41 Dąbrowa Górnicza
5 WĄSOWICZ Teresa 60 Czeladź
6 ZAKRZEWSKA-ZAMORA Anna Krystyna 49 Wojkowice
7 JANECZEK Marcin Bernard 43 Poręba
8 LEJMAN Paweł Kazimierz 54 Sosnowiec
9 ŁĘŻAK Dominik Adam 29 Sosnowiec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SŁADEK Leon 70 Będzin
2 GRAJA Paweł Zbigniew 40 Będzin
3 JAKUBOWSKA Zuzanna Izabela 23 Czeladź
4 BUBEL Rafał Michał 48 Łazy
5 MAŁYSZ Maria 71 Połomia
6 BRACHMAN Elżbieta Barbara 38 Rybnik
7 SŁADEK Jolanta Ewa 64 Będzin
8 BANDUROWSKI Lesław Janusz 46 Chorzów
9 SKRZYPEK Anetta Małgorzata 47 Będzin

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TRELA Krzysztof 56 Dąbrowa Górnicza
2 STYCZEŃ Anna Elżbieta 39 Będzin
3 ZMELTY Patrycja Magdalena 25 Chorzów
4 TOMALA Katarzyna Anna 40 Jaworzno
5 PIKOS Zbigniew Jan 47 Częstochowa
6 KOWALEWSKI Adam Jarosław 42 Tuliszów
7 WNUK Agnieszka 35 Sosnowiec

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZOTA Stanisław 73 Będzin
2 WIECHA Krystyna Barbara 55 Dąbrowa Górnicza
3 OLBORSKI Przemysław Tomasz 38 Będzin
4 HUSARZ Iwona Joanna 43 Sławków
5 TRZASKA Izabela Katarzyna 34 Jaworzno
REKLAMA

 

Kandydaci do rady miasta

Wybory Samorządowe 2018: Pełna lista kandydatów na radnych

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki